Bakalauro studijos

Lietuvių kalba

AA lt copy copyEF lt copyEF ses ltGR lt copy copyVadyba lt copyVadyba ses ltVT lt copyVIS lt copy

 

Anglų kalba

Covid 19 buttonArrival matters buttonfinances buttonScholarships button

 

tech hub lt 

 

Rasa Rad

Rasa Radzevičienė
PwC“ partner, Audito departamento vadovė

Kiekvienais metais į „PwC“ Audito departamentą renkame dvi auditorių komandas – praktikantų ir specialistų. 2018 – 2019 m. įdarbinti: 30+ specialistų (-ių) bei 20+ praktikantų (-ių). Per vienerius metus mūsų komandos nariai susipažįsta su 20+ įmonių veikla, gauna 100+ valandų profesionalių audito metodikos mokymų. 1 metai @PwC prilygsta 2-3 m. kitoje įmonėje. Todėl „PwC“ komandoje mes itin vertiname VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto absolventus dėl to, kad jie turi labai gerą apskaitos, audito, finansų analizės ir ekonomikos pagrindų bazę, studijų metais vykdomų projektų metu išmokomi siekti rezultato komandoje.

Audito specialybės programos – viename geriausiai šio profilio specialistus parengiančiame universitete – išugdyti specialistai, geba greitai perimti naujas žinias, prisitaikyti prie greito ir dinamiško „PwC“ darbo pobūdžio, orientuotis ne tik Lietuvos, bet ir pasaulinėje verslo rinkoje.

 

S Mitkus

Sigitas Mitkus
Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjas

Tam, kad būtų galima sėkmingai įsitvirtinti dėl finansinių technologijų nuolatos besikeičiančioje finansų paslaugų industrijoje yra reikalingas abstraktus mąstymas drauge su ekonomikos ir finansų teorijos išmanymu, kūrybiškais problemų sprendimais ir IT įgūdžiais bei gera intuicija.

Šiuos įgūdžius ir ugdys ši bakalauro kiekybinės ekonomikos programa.

 

 

 

Kęstutis

Kęstutis Bagdonavičius
ERGO Group AG
Head of International Special assignments /- projects
CEO of Modus Group

Studijų metai Vilniaus universitete tikrai neprailgo, juo labiau, kad studijų lygis čia tikrai labai aukštas, puiki akademinė bendruomenė. Esu tikras, kad ekonomikos fakulteto vadovybė ir jos bendruomenė daro viską, kad jis taptų dar aukštesnis.

Man universitetas ir ekonomikos fakultetas davė bendrą požiūrį į ūkio reikalus, nes mokiausi platų dalykų spektrą, ugdė analitinį ir visaapimantį mąstymą. Kartu mokė bendravimo, tarpusavio supratimo, tolerancijos ir pagarbos. Esu laimingas, baigęs šį vienintelį Lietuvoje Universitetą.

 

S Mitkus

Urtė Mikelevičiūtė
Somelje, maisto ir restoranų tinklaraštininkė, restoranų konsultantė, pristačiusi savo projektą „URTE CONSULTING" (www.urteconsulting.com

Kaip suderinti verslą ir savo mėgstamą sritį?

Paprastai! Pasirinkite studijas, susijusias su verslo, o paraleliai mokykitės jus dominančios srities niuansų. Būtent taip padariau ir aš. Žinojau, kad noriu dirbti restoranų sektoriuje, bet nenorėjau tapti šefe. Taip nutariau studijuoti VU "Vadybą ir verslo administravimą". Paraleliai domėjausi vynais, kitais gėrimai ir restoranų verslu. Savo žinias gilinau įvairiuose seminaruose, lankiau „Šampano akademiją“, „Namų someljė“ mokymus bei „Someljė mokyklą“, priklausau „Lietuvos someljė asociacijai”. Magistro studijoms pasirinkau VU "Žmogiškųjų išteklių valdymą", nes žinojau, kad komandos valdymui ir bendravimui su klientais tokios žinios tik padės pasiekti geresnių rezultatų.

Jau daugiau nei 9 metus dirbu gastronomijos sektoriuje. Pradėjau nuo savanorystės renginiuose ir vyno festivaliuose. Tuomet išvykau į Vokietiją, Mozelio kraštą, pasisemti įkvėpimo ir patirties iš geriausių vyndarių. Fiksuodama savo patirtis pradėjau rašyti tinklaraštį, kuris pamažu tapo restoranų žemėlapiu, vyno gidu ir įkvepiančios kasdienybės istorijų vieta.

Kaip nepriklausoma maisto žurnalistė rašiau į įvairiausius šalies portalus, žurnalus ir laikraščius. Mano temos maisto, kelionių ir gėrimų tendencijos, įdomūs interviu su gastronomijos pasaulio žmonėmis. Publikacijas rasite:
www.delfi.lt, www.vmgonline.lt, „SEEN”, „AŠ IKONA”, „Moteris”, „L’Officiel”, „Verdu ir Kepu”, „Small Planet Airlines”, „Lietuvos Ryto” gyvenimo būdo skiltis, „Virtuvė. Nuo...Iki…”, „Restoranų verslas”.

Paskutinius kelis metus taip pat konsultuoju restoranus pačiais įvairiausiais klausimais, užsiimu šefų ir darbuotojų paieška ar pastariesiems – darbo paieška. Puikiai pažįstu restoranų marketingo sritį.

 

IngridaIngrida Tubinytė
Projektų vadovė, Atskaitomybės skyrius
Finansų departamentas
AB SEB bankas

Studijas pradėjau 2010 metais – studijavau ekonomiką.

Trečiame kurse pasirinkau ekonominės analizės specializaciją bei bakalaurą pabaigiau vienu vieninteliu aštuonetu per visus ketverius metus.Taip pat bakalauro metu, ketvirtame kurse, pasinaudojau galimybę semestrą pastudijuoti Švedijoje su Erasmus programa.

Pabaigus studijas sėkmingai įsidarbinau audito ir konsultacijų bendrovėje. 2014 metais tęsiau studijas magistrantūroje, šįkart pasirinkus finansų pakraipą.

Šiuo metu dirbu AB SEB banke, finansų departamente, atskaitomybės reguliatoriui skyriaus projektų vadove. Esu atsakinga už naujus priežiūros institucijų reikalavimus bankui, jų analizę, konsultavimą, įdiegimą, metodologijos išsiaiškinimą bei reguliarios atskaitomybės priežiūrą.

Bankinis sektorius yra ypatingas naujovių, griežtų normatyvų bei reguliacijų – darbas labai įdomus, nes tenka bendrauti su įvairiais banko skyriais bei departamentais, nes viskas, ką bankas veikia, galiausiai atsispindi ataskaitose.

 

Andrius

Andrius Suminas
Privačiosios bankininkystės departamento direktorius, Swedbank

Džiaugiuosi įgijęs ekonomikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį Vilniaus universitete, nes studijos man suteikė ne tik daug naudingų žinių, pasitikėjimą savimi, bet ir rasti daug nuostabių draugų su kuriais bendraujame iki šiol. Norėčiau išskirti pagrindinius programos privalumus: studijų aktualumas, dėstytojų patirtis bei požiūris į studentus.

Šių studijų tikslas ugdyti kūrybingus, tolerantiškus, plataus požiūrio ir atsakingus šiuolaikinės visuomenės narius, suprantančius šiuolaikinio pasaulio problemas bei kuriančius galimas ateities perspektyvas.

 

Vitas VasiliauskasDr. Vitas Vasiliauskas
Lietuvos banko valdybos pirmininkas

Mes nuolat ieškome studentų su puikiais kiekybiniais įgūdžiais, ekonomine intuicija ir gebėjimu iškomunikuoti sudėtingas ekonomines idėjas paprastais žodžiais.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos