Alumni atsiliepimai apie studijas

 

Kęstutis

Kęstutis Bagdonavičius
ERGO Group AG
Head of International Special assignments /- projects
CEO of Modus Group

Darbo ekonomikos vientisosios studijos

„Studijų metai Vilniaus universitete tikrai neprailgo, juo labiau, kad studijų lygis čia tikrai labai aukštas, puiki akademinė bendruomenė. Esu tikras, kad ekonomikos fakulteto vadovybė ir jos bendruomenė daro viską, kad jis taptų dar aukštesnis.

Man universitetas ir ekonomikos fakultetas davė bendrą požiūrį į ūkio reikalus, nes mokiausi platų dalykų spektrą, ugdė analitinį ir visaapimantį mąstymą. Kartu mokė bendravimo, tarpusavio supratimo, tolerancijos ir pagarbos. Esu laimingas, baigęs šį vienintelį Lietuvoje Universitetą."

 

Evelina

Evelina Kvedaravičiūtė
Lietuvos Banko Priežiūros tarnybos Riziką ribojančios priežiūros departamento Vyresnioji Rinkos ir likvidumo rizikos specialistė

Ekonomikos bakalauro studijos
Ekonominės politikos magistro studijos
Ekonomikos doktorantūros studijos

„Studijos Vilniaus Universitete šiandien yra geriausias pasirinkimas studentams norintiems įgyti aukštą kvalifikaciją ekonomikos srityje, studijų kokybe nenusileidžiantis garsiausiems užsienio universitetams.

Mano pasirinktoje specializacijoje: „Ekonominė analizė ir planavimas“ buvo dėstomi pažangiausi tiek mikroekonomikos, tiek makroekonomikos vertinimo, planavimo ir modeliavimo būdai metodai ir priemonės. Dėstomi dalykai, tokie kaip Industrinė organizacija, Kaštų ir naudos analizė, Finansų matematika, Ekonometrija ir kt., vadovavosi garsiausiuose pasaulio universitetuose dėstomomis programomis ir leido įgyti aukštą kvalifikacijos lygį.

Magistro studijos Ekonominės politikos programoje leido plačiau susipažinti su ekonomikos teorijomis, valstybių, centrinių bankų, tarptautinių organizacijų valdymu ir įvairių ekonominių procesų sąveika globaliame kontekste. Magistro studijos yra iššūkis, kuris leidžia įtvirtinti ir pagilinti jau įgytas žinias, taip pat tai - puikus savęs išbandymas, vėliau padedantis siekti tikslų tiek profesinėje srityje, tiek kasdienybėje.

Vilniaus Universiteto Ekonomikos fakulteto bendruomenė suburia aukštos kvalifikacijos dėstytojus ir ekonomikos specialistus, bei visada pritraukia geriausius Lietuvos studentus, todėl malonu būti šios bendruomenės dalimi."

 

Rasa

Rasa Švelnikaitė
Program Manager, Google ir CEO, Instinctus Marketing Consultations

Rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistro studijos

„Magistro studijos buvo labai svarbus ir reikšmingas pasirinkimas mano karjeros perspektyvoje, kadangi sudaryta programa ne tik labai turtinga savo turiniu, bet kartu ir gili, apimanti svarbiausius aspektus rinkodaros specialisto ar vadovo kompetencijoms ugdyti. Vienas iš svarbiausių aspektų - šioje programoje dėsto kompetetingi įvairių sričių profesionalai, kurie ne tik dalinasi žiniomis, bet ir puikiai valdo diskusijas, įpina praktines užduotis į mokymosi procesą, žadina smalsumą.

Rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistro programa man suteikė ne tik išskirtinį pranašumą darbo rinkoje ir leido tikslingai judėti norimos karjeros link, bet ir leido susikurti tvarų pažinčių ratą su įvairių sričių profesionalais. Šią studijų programą renkasi žmonės nuo rinkodaros specialisto iki įmonės vadovo, todėl kompetencijų „katilas“, kuris sutinkamas šioje programoje, yra vienas didžiausių neplanuotų privalumų, kurį galima gauti.

Šią programą pavadinčiau tikru lobynu Rinkodaros ir komunikacijos specialistams, nes ji didina Lietuvos rinkodaros specialistų kompetencijas, jas keldama į pasaulinį lygį. Ačiū VU už tai!"

 

Tomas

Tomas Ambrazas
CEO Entry.Money

Bankininkystės magistro studijos

„Bankininkystės studijos man buvo po labai ilgos pertraukos po bakalauro studijų. Šios studijos sužadino ir patvirtino mano įsitikinimą, kad studijuoti smagu ir tikrai verta. Po šių studijų toliau tęsiu mokslus teisės, politikos ir kt. mokslo šakose ir šiuo metu be mokslų sunkiai įsivaizduojamas būtų mano gyvenimas.

Šias studijas buvau pasirinkęs dėl savo darbo, todėl gautos žinios buvo iš kart panaudotos ir sutvirtino mano įmonės pozicijas rinkoje. Jos buvo labai laiku ir vietoje. Šiuo metu su dalimi kurso draugų palaikome draugiškus santykius, todėl galiu patvirtinti jog akiratis studijuojant bus praplėstas visomis prasmėmis."

 

S Mitkus

Urtė Mikelevičiūtė
Somelje, maisto ir restoranų tinklaraštininkė, restoranų konsultantė, pristačiusi savo projektą „URTE CONSULTING" (www.urteconsulting.com)

Vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijos
Personalo vadybos magistro studijos

„Kaip suderinti verslą ir savo mėgstamą sritį?

Paprastai! Pasirinkite studijas, susijusias su verslo, o paraleliai mokykitės jus dominančios srities niuansų. Būtent taip padariau ir aš. Žinojau, kad noriu dirbti restoranų sektoriuje, bet nenorėjau tapti šefe. Taip nutariau studijuoti VU "Vadybą ir verslo administravimą". Paraleliai domėjausi vynais, kitais gėrimai ir restoranų verslu. Savo žinias gilinau įvairiuose seminaruose, lankiau „Šampano akademiją“, „Namų someljė“ mokymus bei „Someljė mokyklą“, priklausau „Lietuvos someljė asociacijai”. Magistro studijoms pasirinkau VU "Žmogiškųjų išteklių valdymą", nes žinojau, kad komandos valdymui ir bendravimui su klientais tokios žinios tik padės pasiekti geresnių rezultatų.

Jau daugiau nei 9 metus dirbu gastronomijos sektoriuje. Pradėjau nuo savanorystės renginiuose ir vyno festivaliuose. Tuomet išvykau į Vokietiją, Mozelio kraštą, pasisemti įkvėpimo ir patirties iš geriausių vyndarių. Fiksuodama savo patirtis pradėjau rašyti tinklaraštį, kuris pamažu tapo restoranų žemėlapiu, vyno gidu ir įkvepiančios kasdienybės istorijų vieta.

Kaip nepriklausoma maisto žurnalistė rašiau į įvairiausius šalies portalus, žurnalus ir laikraščius. Mano temos maisto, kelionių ir gėrimų tendencijos, įdomūs interviu su gastronomijos pasaulio žmonėmis. Publikacijas rasite:
www.delfi.lt, www.vmgonline.lt, „SEEN”, „AŠ IKONA”, „Moteris”, „L’Officiel”, „Verdu ir Kepu”, „Small Planet Airlines”, „Lietuvos Ryto” gyvenimo būdo skiltis, „Virtuvė. Nuo...Iki…”, „Restoranų verslas”.

Paskutinius kelis metus taip pat konsultuoju restoranus pačiais įvairiausiais klausimais, užsiimu šefų ir darbuotojų paieška ar pastariesiems – darbo paieška. Puikiai pažįstu restoranų marketingo sritį."

 

Aira

Lina Mockaitytė
Marketing Team Lead, Arctic Adventures

Vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijos
Rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistro studijos

„Rinkodaros ir integruotos komunikacijos studijų programa buvo naudinga tiek teorinių, tiek praktinių žinių aspektu. Studijų metu buvo suteikiamos ne tik teorinės žinios apie rinkodarą, tačiau buvo skatinama diskutuoti aktualiausiais rinkodaros ir komunikacijos klausimais, dalintis naujienomis, kas vyksta rinkoje ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Studijų dalykus dėstė rinkodaros, rinkos tyrimų, viešųjų ryšių, elektroninės komercijos profesionalai. Svarbu paminėti, jog dėstytojai dalinosi ne tik savo praktine patirtimi, tačiau kvietė kviestinius lektorius, kurių dėka buvo galima pamatyti, kaip teorines žinias galima pritaikyti praktiškai dirbant įmonėje, ar vadovaujant savo verslui. Tuo pačiu buvo plečiamas kontaktų tinklas. Kalbant apie plečiamą kontaktų tinklą, svarbu pabrėžti, jog kartu studijavę „Rinkodaros ir integruotos komunikacijos programą“ grupiokai jau yra tapę rinkodaros skyrių vadovais, komunikacijos specialistais, įkūrę savo verslus. Su jais yra palaikomas ne tik draugiškas ryšys, tačiau, bet kada galima pasikonsultuoti profesiniais klausimais, pasidalinti naujienomis rinkoje ir dar labiau augti profesinėje srityje."

 

IngridaIngrida Tubinytė
Projektų vadovė, Atskaitomybės skyrius
Finansų departamentas
AB SEB bankas

Ekonomikos bakalauro studijos
Finansų magistro studijos

„Studijas pradėjau 2010 metais – studijavau ekonomiką.

Trečiame kurse pasirinkau ekonominės analizės specializaciją bei bakalaurą pabaigiau vienu vieninteliu aštuonetu per visus ketverius metus.Taip pat bakalauro metu, ketvirtame kurse, pasinaudojau galimybę semestrą studijuoti Švedijoje su Erasmus programa.

Pabaigus studijas sėkmingai įsidarbinau audito ir konsultacijų bendrovėje. 2014 metais tęsiau studijas magistrantūroje, šįkart pasirinkus finansų pakraipą.

Šiuo metu dirbu AB SEB banke, finansų departamente, atskaitomybės reguliatoriui skyriaus projektų vadove. Esu atsakinga už naujus priežiūros institucijų reikalavimus bankui, jų analizę, konsultavimą, įdiegimą, metodologijos išsiaiškinimą bei reguliarios atskaitomybės priežiūrą.

Bankinis sektorius yra ypatingas naujovių, griežtų normatyvų bei reguliacijų – darbas labai įdomus, nes tenka bendrauti su įvairiais banko skyriais bei departamentais, nes viskas, ką bankas veikia, galiausiai atsispindi ataskaitose."

 

Vaida

Vaida Vanagaitė
Kokybės vadovė (Pirkimų skyrius), Danske Bank Globalių paslaugų centras (GSL)

Ekonomikos bakalauro studijos
Ekonominės analizės ir planavimo magistro studijos

„Studijose labiausiai patiko pati atmosfera: motyvuoti grupės ir kurso draugai, įdomiai dėstantys dėstytojai.

Pirmieji metai buvo patys sudėtingiausi, nes palyginus su mokykla, universitete pateikiamos informacijos yra daugiau ir ji yra sudėtingesnė , bet labai daug priklausė ir nuo dėstytojų sugebėjimo pateikti informaciją įdomiai ir suprantamai.

Mano pasirinktos ekonominės analizės studijos buvo naudingos įgyti bendrų ekonominių žinių, sustiprinti analitinius gebėjimus. Taip pat universitete supratau, kad labai svarbu mokėti bent vieną užsienio kalbą . Toliau tobulinau anglų kalbos žinias per paskaitas ir savarankiškai, taip pat vienerius metus pasirinkau prancūzų kalbą kaip laisvąjį dalyką ir įgijau šios kalbos pagrindų.

Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę kaip pasirenkamąjį dalyką pasirinkti psichologijos paskaitas. Truputį vėliau supratau, kad vien žinių ir gebėjimų neužtenka, labai svarbus ir emocinis intelektas, kuriam susiformuoti padeda psichologijos pagrindų žinojimas.
Studijų metais įgijau daugiau drąsos bendrauti su įvairiais žmonėmis ir mokytis iš jų.

Renkantis darbo pozicijas, prioritizuodavau tas, kuriose vyraudavo konkrečios administracinės, apskaitos ir analitinės užduotys. Karjerą suprantu ne vien kaip kopimą karjeros laiptais (vertikalią karjerą), bet ir kaip nuolatinį visapusišką tobulėjimą, savęs realizavimą patinkančioje veikloje."

 

Algimantas

Algimantas Laurinavičius
Vadovas, UAB „Hanner“

Ekonomikos bakalauro studijos
Finansų magistro studijos
Ekonomikos doktorantūros studijos

„2008 m. baigiau ekonomikos magistro finansų krypties studijas VU Ekonomikos fakultete. Tai buvo aukšto lygio studijos, kurios suteikė pagrindines finansų teorijos žinias ir išmokė jas pritaikyti praktikoje įmonių finansų valdymui. Šį gerą teorinių žinių ir praktinio jų taikymo derinį nuosekliai realizavau savo profesinėje veikloje, ir palaipsniui - perėjęs finansų analitiko, finansų direktoriaus pozicijas – pasiekiau tai, kas šiandien esu – didžiausios Baltijos šalyse NT vystymo bendrovės – UAB „Hanner“ vadovas."

 

Andrius

Andrius Suminas
Privačiosios bankininkystės departamento direktorius, Swedbank

Ekonomikos bakalauro studijos

„Džiaugiuosi įgijęs ekonomikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį Vilniaus universitete, nes studijos man suteikė ne tik daug naudingų žinių, pasitikėjimą savimi, bet ir rasti daug nuostabių draugų su kuriais bendraujame iki šiol. Norėčiau išskirti pagrindinius programos privalumus: studijų aktualumas, dėstytojų patirtis bei požiūris į studentus.

Šių studijų tikslas ugdyti kūrybingus, tolerantiškus, plataus požiūrio ir atsakingus šiuolaikinės visuomenės narius, suprantančius šiuolaikinio pasaulio problemas bei kuriančius galimas ateities perspektyvas."

 

Monika

Dr. Monika Baškytė
Vadovė, „CasZyme“ biotechnologijų srities įmonė
Lietuvos biotechnologų asociacijos valdybos narė bei Amerikos verslo rūmų valdybos narė.

Ekonomikos bakalauro studijos
Tarptautinio verslo magistro studijos

„Studijų Vilniaus universitete Ekonomikos fakultete metu sutikau puikių dėstytojų bei studentų, kurie mane sudomino įvairiais ekonomikos, tarptautinio verslo bei rinkodaros dalykais. Vėliau pačiai teko dėstyti Ekonomikos fakultete ir ugdyti būrį perspektyvių studentų."

 

Martynas

Martynas Martikonis
Rinkodaros vadovas, UAB ElintaCharge - įkrovimo stotelių elektromobiliams gamyba

Ekonomikos bakalauro studijos
Tarptautinio verslo ekonomikos ir vadybos magistro studijos

„VU EVAF Ekonomikos bakalauras man suteikė svarbias žinias ir ekonominį mąstymą sėkmingam karjeros startui ir VU EVAF International Business Economics And Management magistro diplomas sutvirtino mano žinių bagažą ir specialybinį pasitikėjimą bei suteikė pranašumą aršioje darbo rinkos konkurencijoje.

Taip pat esu dėkingas savo Alma Mater, už visą būrį šiltų pažinčių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kurios praverčia kasdien, o kelios iš jų virto net į ištikimą draugystę iki šių dienų."

 

Kristina

Kristina Zitikytė
Statistikos, analizės ir prognozės skyriaus patarėja, SODRA

Ekonomikos bakalauro studijos
Ekonominės analizės ir planavimo magistro studijos
Ekonomikos doktorantūros studijos

„Šiuo metu dirbu Sodroje statistikos, analizės ir prognozės skyriaus patarėja. Šiandien didžiausias iššūkis darbe - tai trumpai, aiškiai ir objektyviai pasidalinti statistiniais duomenimis ir pristatyti aktualiausius Lietuvos klausimus ir problemas socialinio draudimo srityje. Įgyvendinti šią užduotį be sukauptos patirties Vilniaus universitete būtų labai sunku. Čia išmoktos pirmosios pamokos, kaip patikimai analizuoti duomenis ir interpretuoti tyrimų rezultatus.

Studijos ekonomikos fakultete – tai įdomios paskaitos ir profesionalūs dėstytojai, tai nauji draugai ir bendraminčiai, tai įvairūs renginiai ir konferencijos, ir tai, be abejonės, viena iš šauniausių gyvenimo patirčių!"

 

Augustas

Augustas Dragūnas
Valdybos narys, atsakingas už įmonės finansų ir administravimo sritį, AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO)

Vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijos
Draudimo vadybos magistro studijos

„Baigiau Vilniaus Universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (VU EVAF) bakalauro ir magistro studijas, kuriose įgijau bendrą ekonomikos, finansų ir vadybos sričių suvokimą. Ačiū VU EVAF už suteiktas žinias, kurios labai padėjo pradedant profesinę karjerą. Vėliau, įgyjant vis daugiau praktinių žinių ir įgūdžių, bei siekiant sėkmingos tolimesnės karjeros, labai svarbūs keli aspektai: (1) nuolatinis asmeninis tobulėjimas ir sukauptų žinių gilinimas; (2) ryžtas ir drąsa pasinaudojant gyvenimo suteiktomis galimybėmis; (3) atsakomybė ir partneriškas požiūris į kolegas bei klientus.

Šiuo metu dirbu didžiausios šalies energetikos įmonių grupės „Ignitis grupė“ valdomos bendrovės AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdybos nariu, atsakingu už įmonės finansų ir administravimo sritį. ESO skirsto elektrą ir dujas bei prižiūri skirstomuosius tinklus, kad jie būtų patikimi ir efektyvūs, rūpinasi tinklų gedimų šalinimu ir naujų klientų prijungimu."

 

Žilvinas

Žilvinas Gailius
Ekonomikos ir finansų direktorius, UAB Iremas

Ekonomikos bakalauro studijos

„Studijavau ekonomikos bakalaurą VU 2008-2012 m. Mokslus pradėjome kaip tik finansų krizės įkarštyje, o tai buvo tarsi antra mokykla, kada galėjai fiksuoti įvykius realiu laiku, juos analizuoti, suprasti. Tai labai pravertė tolimesnėje mano karjeroje. Šiuo metu einu Ekonomikos ir finansų direktoriaus pareigas UAB Iremas. Bendrovė užsiima montavimo, metalo gamybos ir remonto veikla, kurioje dirba daugiau nei 500 darbuotojų."

 

Vytenis

Vytenis Šuklys
Viceprezidentas finansams ir administracijai, Avion Express avialinijos 

Ekonomikos bakalauro studijos

„Studijavau VU EF 2003-2007 metais, Ekonomikos bakalauro studijose, ekonominės analizės kryptyje. Nors tai buvo seniai, tačiau išliko daug gerų prisiminimų tiek apie dėstytojus, tiek ir apie studijų turinį. Gal skambės keistai, tačiau mano nuomone, žmonės, kurie studijuoja su tavimi yra ne ką mažiau svarbus, nei studijų programos kokybė ar dėstytojų kvalifikacija. Tuo metu, kai aš įstojau į ekonomiką, joje studijavo bene pažangiausi moksleiviai iš visos Lietuvos. Puikiai pamenu, kai per pirmąją aukštosios matematikos paskaitą docentas Vaclovas Daukšas paprašė pakelti rankas tų, kurie iš matematikos egzamino gavo 100-ukus, tokių buvo berods daugiau, nei pusė grupės. Aš nebuvau vienas iš jų, tačiau buvimas tarp geriausių pasąmonėje skatino neatsilikti, ugdė nugalėtojo mentalitetą.

Šiandien aš užimu Viceprezidento finansams ir administracijai pareigas Avion Express avialinijose. Su įmonių finansais susijusį darbą dirbu jau 15-a metų, o karjerą pradėjau vienoje iš BIG4 audito kompanijų. Nesileidžiant į ilgas diskusijas apie studijų programos pritaikomumą ar dėstytojų kokybę, pasakysiu tik tiek, kad kasdien darbo reikalais bendrauju su daug finansų ar apskritai verslo bendruomenės žmonių, užimančių aukštas pareigas, darančių įdomias karjeras. O tarp jų yra tikrai daug kursiokų su kuriais sėdėjome vienoje auditorijoje. Man tai yra geriausias įrodymas, kad ne veltui pasirinkau studijas VU EF."

 

Laima

Laima Juknevičiūtė
Vykdančioji direktorė | Executive Director, UAB Brolis semiconductors

Ekonomikos bakalauro studijos
Taikomosios makroekonomikos magistro studijos

„Studijos VU EF davė labai gerą startą siekti ambicingų tikslų. Studijuoti buvo įdomu, nauja, kartais nelengva. Labiausiai vertinu tai, kad be suteiktų bazinių žinių, universitetas išmokė savarankiškumo, patiems ieškoti papildomos informacijos, gilintis, analizuoti, įgytas žinias adaptuoti konkrečiai situacijai. Šie įgūdžiai labai pravertė profesinėje karjeroje – lankstumas, drąsa išbandyti naujas sritis ir noras nuolat tobulėti tikrai padeda kasdieniniame darbe.

Iš studijų universitete kiekvienas pasiimame tiek, kiek mums reikia ar kiek patys norime."

 

Nora

Nora Žukauskaitė
Global Head of Marketing
Ciaté London

Vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijos

„Srityje, kurioje šiuo metu darbuojuosi įvyko neįtikėtinai daug pokyčių per paskutinius kelerius metus. Būdas, kaip vartotojai atranda ir perka produktą ir iš kitos pusės - kaip įmonės jį parduoda šiandien yra visai kitoks, nei tuo metu, kai studijavau VU EVAF. Nepaisant to, ne kartą tenka prisiminti skaitytas klasikines marketingo knygas ar bemieges naktis ruošiantis kontroliniams. Nemažai vadybos ir įmonės valdymo teorinių žinių man pavyko tuo pačiu metu įgyvendinti praktikoje, nes aktyviai dalyvavau studentiškoje veikloje, už ką esu labai dėkinga visiems prisidejusiems. Tai padėjo labai greitai suvokti, kaip veikia teorijos realiose situacijose. Tai vienareikšmiškai buvo vieni spalvingiausių metų, kurie vislaiką išliks atmintyje, dėl nuostabios VU EVAF bendruomenės ir tenai sutiktų žmonių."

 

Gabija

Gabija Vanagė
MB Prolabus direktorė
prekės ženklo NESHKIS kūrėja bei vystytoja

Vadybos bakalauro studijos

„Šiuo metu esu savo įmonės MB Prolabus direktorė, prekės ženklo NESHKIS kūrėja bei vystytoja. NESHKIS palaiko sąmoningo vartojimo idėją ir mano, kad šiais laikais mūsų naudojami daiktai privalo atlikti kelias funkcijas. Siekiame stilingais ir žaismingais gaminiais keisti žmonių požiūrį į atšvaitus. Esame kitokių, unikalių šviesą atspindinčių aksesuarų, kuprinių, kompiuterių bei planšečių dėklų, juosmens rankinių su integruotais atšvaitais kūrėjai. Aktyvūs miesto ir pasaulio tyrėjai čia randa stilių, saugumą bei matomumą. Dirbame tiek su verslo įmonėmis, kuriame specialias kolekcijas bei gaminius jiems, tiek su privačiais žmonėmis. Daugiau apie mūsų produkciją galite rasti www.neshkis.lt. VU studijavau verslo vadybą, vėliau gamybos vadybą, šiuo metu kaip tik grįžau prie tokio darbo, kur labai praverčia įgyos gamybos vadybos žinios. Visą savo karjerą dirbau tokius darbus, kur galėjau pilnai panaudoti įgytas žinias universitete."

 

Kristina

Kristina Graužinienė
CEO, Kelionių panorama

Ekonomikos bakalauro studijos

„Esu baigusi VU verslo vadybos ir administravimo bakalaurą. Studijas baigiau pries 9 metus. Karjeros prasme studijos atnešė nemažai naudos ir buvo puiki investicija į ateitį. Kadangi dirbu vadybinį darbą, pastebiu, kad tikrai nemažai gautos informacijos tenka pritaikyti darbe. Ypač finansinėje srityje. Tikiu, kad šiai dienai viskas dar labiau patobulėjo ir studijos Vilniaus Universitete gali būti puikia investicija ir tramplynu siekiant karjeros aukštumų. :) "

 

Erika

Erika Pipynienė
B2B trenerė,
Telia Lietuva

Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro studijos

„Žmogiškųjų išteklių valdymo magistrantūros studijos leido man suderinti motinystės atostogas su siekiu mokytis visą gyvenimą. Įgijau ne tik daug taip reikalingų profesinių žinių žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, bet ir pagerinau prezentavimo, viešo kalbėjimo, darbo skirtingose komandose bei gebėjimo greitai mokytis įgūdžius. ŽIV studijų metu įgytos žinios ir gebėjimai leis man sugrįžti į darbus su entuziazmu ir didesniu pasitikėjimu savo gebėjimais."

 

Ramunė

Ramutė Ribinskienė
Lietuvos oro uostų finansų departamento direktorė

Economic cybernetics magistro studijos

„1979m. įstojau į tuo metu labai populiarią ekonominės kibernetikos specialybę. Puikiai išlaikiau stojamuosius egzaminus – lietuvių, matematikos, geografijos ir istorijos.

Studijos buvo nelengvos, mokytis reikėjo daug, įvairūs dalykai - tikimybių teorija, matematinė analizė, tiesinė algebra, statistika, logika, operacijų tyrimas, sistemų automatizavimas, politinė ekonomija, kibernetika ir daug kitų programų. Gyvenau bendrabutyje, todėl laiką skyrėme ne tik studijoms. Įgijau gerų draugų, su kuriais bendrauju iki šiol, išmokau žaisti stalo tenisą ir tinklinį.

Baigiau ekonominę kibernetiką 1984m. VU tuometiniame ekonominės kibernetikos ir finansų fakultete. Pamenu, kad diplominį darbą rašiau apie diskonto normų taikymą.

Baigus studijas dirbau tuometiniame materialinio tiekimo komitete. Vėliau apie 5 metus nedirbau, auginau vaikus. Po Nepriklausomybės atgavimo ir iš esmės pasikeitus darbo galimybėms, daugiau nei 11 metų dirbau finansų direktore užsienio kapitalo bendrovėje. Po to dirbau finansų tarnybos direktore energetikos įmonėse VST, ESO, VŠT . Nuo 2020m. pradžios dirbu Lietuvos oro uostų finansų departamento direktore."

 

Jurate

Jūratė Tilindienė
Augančių rinkų (Kinijos, Viduriniųjų Rytų, Turkijos, Rusijos, Ukrainos ir NVS šalių, Meksikos), tarptautinio eksporto ir Baltijos šalių Vyresnioji Verslo Finansų direktorė, Mylan Pharmaceuticals

International Trade & Economic Magistro studijos

„Studijos Vilniaus Universitete - vertingos, aktyvios, inovatyvios ir gilios, kurios mano karjeroje liko kaip pradinis, esminis pagrindas pasaulio, ekonomikos, verslo etikos suvokimas. Tai vertybinis patyrimas, kuris pasiliko visoje mano profesinėje kelionėje."

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos