Apie fakultetą

aida macerinskiene edgarokurausko foto maza2

Studijos mūsų fakultete kiekvienam studentui turi atverti bent tris galimybių kryptis. Pirmiausiai tai galimybė sukaupti žinių ir patirties ekonomikos ir vadybos srityse, susipažinti su šiuolaikiniais mokymo metodais, per aukštą studijų kokybę sukaupti tiek informacijos ir patirties, kiek reikalauja darbdavys iš baigusio VU EF studento. Kas reiškia, kad baigus studijas būti laukiamu rinkos dalyviu tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse kompanijose.
Antroji galimybių kryptis, kuria gali ir turi naudotis kiekvienas studentas, yra aktyvus fakulteto bendradarbiavimas su verslu ir mokslu. Kviestiniai fakulteto svečiai iš verslo korporacijų ir partnerinių universitetų sukuria galimybes užmegzti ateičiai vertingus santykius, jaustis pilnaverčiu rinkos dalyviu, pasinaudoti kitų šalių siūlomomis studijomis, klausyti žymių mokslininkų paskaitų ir betarpiškai bendrauti. 
Na ir studentiškas gyvenimas: laisvalaikis, pramogos ir draugystės patirtis yra dar viena grupė veiklų, be kurių nesubrendo nei vienas studentas. Gausus skaičius studijuojančių iš viso pasaulio atveria daugiau galimybių, nei kas gali įsivaizduoti. 
Linkiu vertingų studijų, aktyvaus bendradarbiavimo ir gero studentiško gyvenimo skonio!


Linkėjimai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto
dekanė prof. dr. Aida Mačerinskienė

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos