VU Tech Hub – Mokslo, studijų ir verslo sinergija

sinergija
Vilniaus universiteto technologijų uostas - Tech Hub yra bendradarbiavimo platforma, kurios paskirtis – apjungti tris pagrindines sritis: studentus, mokslininkus ir verslą, siekiant sudaryti prielaidas plėtoti aukštą pridėtinę vertę kuriančias naująsias technologijas ir prisidėti prie akademinės bendruomenės verslumo ir inovacijų skatinimo.

steigėjai
vizija

misija

Vadovaujami dėstytojų ir mentorių iš verslo srities, studentai galės išnaudoti tarpdiscipliniškumo universitete galimybes, siūlydami Lietuvos verslui inovatyvius produktų ir procesų sprendimus. Mokslininkai bus pajėgūs organizuotis į grupes sudėtingų kompleksinių Lietuvos įmonių problemų sprendimui, idėjų bandymams. O stiprūs universiteto tarptautiniai ryšiai leis Tech Hub komandos nariams aktyviai bendradarbiauti su geriausiais Europos universitetais: perimti ir pritaikyti jų praktiką mūsų versle ir valstybės valdyme.

TechHub pre-akceleratorius - tai intensyviausia ir daugiausiai startuolių paruošianti mokymų programa Lietuvoje.

techhub3

techhub4

Programos metu startuoliai dalyvauja tris mėnesius trunkančiuose mokymuose, kuriuose su inovacijų ekspertų ir asmeninių mentorių pagalba turi galimybę išvystyti savo idėjas iki minimalaus produkto, gauti reikalingų žinių tolesnei verslo plėtrai, susipažinti su investuotojais ir verslo angelais bei gauti vertingus prizus.

techhub

techhub mygtukas

 

Teikti paraiškas dalyvauti pre-akceleratoriuje gali:

  • Inovatyvią idėją turinčios komandos, norinčios įkurti startuolį. Nepilnai susiformavusioms komandoms mentoriai taip pat padės surasti trūkstamus komandos narius. Sėkmingoms komandoms dalyvavimo programoje metu reikės įkurti juridinį asmenį.
  • Startuoliai - didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus.

Atrinkti kandidatai bus kviečiami į motyvacinį pokalbį su pre-akceleratoriaus mentoriais. Startuoliai bus vertinami atsižvelgiant į jų vystomo produkto inovatyvumą ir perspektyvumą bei komandos kompetencijas, galimybes išvystyti produktą. Įvertinus paraiškas dalyvauti programoje bus pakviestos 25 komandos.

Neturinčius inovatyvios idėjos, tačiau norinčius prisijungti prie kitų startuolių, kviečiame su programoje dalyvaujančiomis komandomis bei jiems trūkstamais nariais susipažinti čia. Su startuoliais galite kontaktuoti asmeniškai arba apie norą prisijungti prie startuolių informuoti mus: .

| www.techhub.vu.lt | www.facebook.com/vutechhub/

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos