Gintarė Subačiūtė ir Tomas Radėnas – vidaus auditoriai - pristatė Lietuvos vidaus auditorių asociacijos veiklą ketvirto kurso apskaitos ir audito specializacijos studentams.

Neseniai Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete lankėsi gausi administracijos delegacija iš Talino technologijų universiteto.

Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas tapo Baltijos vadybos plėtros asociacijos (BMDA) instituciniu nariu ir prisijungė prie tarptautinio BMDA tinklo, vienijančio beveik 70 narių iš 27 šalių. Žengdami šį žingsnį mes dar kartą patvirtiname savo pasiruošimą ir ryžtą įgyvendinti naujausius vadybos ir verslo administravimo principus savo veikloje, dalintis savo atradimais, siekti pažangos šioje srityje.

Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto pirmakursiai turėjo unikalią galimybę dalyvauti Draudimo brokerių rūmų organizuotame renginyje „Draudimo forumas 2019“, kuris yra skirtas profesionaliems draudimo paslaugų teikėjams ir rinkos ekspertams.

Puslapis 1 iš 18
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos