Spalio mėnesį prasidės ketvirtasis Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) ir Vilniaus universiteto „TechHub“ pre-akceleratoriaus ciklas. Programos metu atrinkti startuoliai dalyvaus tris mėnesius trunkančiuose mokymuose, kuriuose turės galimybę savo idėją paversti realiu produktu, gauti reikalingų verslo vystymo žinių, susipažinti su investuotojais ir verslo angelais, pasipildyti komandos nariais ir gauti 25 000 Eur vertės paslaugų. Startuoliai ir norintieji juos įkurti kviečiami registruotis iki rugsėjo 26 dienos.

Kviečiame registruotis  ERASMUS+ ar dvišalių mainų atrankoms 2021–2022 mokslo metų pavasario semestrui.

Puslapis 1 iš 49