Gegužės 6 d. įvyko pirmasis tarptautinis projekto Data Literate: Digital Data Literacy for Education“ (Nr. 2020-1-LT01-KA226-SCH-094766) partnerių susitikimas (Teams platformoje), kurio metu buvo aptarti projekto organizaciniai klausimai ir pasiskirstyta užduotimis. Susitikime dalyvavo aštuoniolika dalyvių iš visų septynių projekte dalyvaujančių partnerių institucijų.

VU EVAF absolventai, kviečiame Jus į diplomų teikimo šventę!

Šventė vyks birželio 22 dieną, VU Didžiajame kieme (Universiteto g. 3), įėjimas į iškilmingo renginio vietą, pro vartus iš Pilies gatvės pusės, išėjimas bus organizuojamas pro Sarbievijaus kiemelį, į Universiteto gatvę.

Puslapis 1 iš 45