Vilniaus universiteto Centrinės rinkimų komisija (CRK) primena, kad prasideda kandidatų eiti Vilniaus universiteto rektoriaus pareigas prisistatymai Tarybai ir bendruomenei. Kviečiame visus bendruomenės narius aktyviai dalyvauti!

2020 m. sausio 2 d. prasidėjo stojimai į papildomąsias studijas Ekonomikos (baigusiems tos pačios krypties kolegines studijas) ir Vadybos (baigusiems tos pačios krypties kolegines studijas) studijų progrmas.

Nuo šiol VU darbuotojai gali lengviau atsipūsti, nuo šio mėnesio Vilniaus universitete, Saulėtekio al. 9, JR211 kab., pradeda veikti Vaikų žaidimų kambarys.

Šiame kambaryje VU darbuotojai darbo metu (nuo 8.30 val. iki 17.30 val. ) gali palikti savo 3-12 metų vaikus.

Puslapis 1 iš 20