Kviečiame dalyvauti 2022 m. priėmimo konkurse į Ekonomikos ir Vadybos krypčių doktorantūros studijas!

Registracija ir dokumentų teikimas vyks 2022 m. gegužės 17 – birželio 24 d.

Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Taryba 2022 metų gegužės 10 dienos posėdyje Tarybos balsų dauguma Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dekane 5 metų kadencijai išrinko prof. dr. Aidą Mačerinskienę.

Sveikiname ir linkime visokeriopos sėkmės būsimuose darbuose!

2022 m. gegužės 6 d. 14.00 val. JAUNIUS KARMELAVIČIUS gins disertaciją “Makroprudencinės politikos priemonių poveikio Lietuvos ekonomikai vertinimas” ekonomikos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Puslapis 1 iš 66