Ar žinojai, kad tam, jog suteiktum pirmąją psichologinę pagalbą, neturi būti psichologas? Mokėti tinkamai paklausti, kas nutiko, nevertinant išklausyti ir, esant būtinybei, nukreipti tolimesnės pagalbos yra įgūdžiai, kurie svarbūs kiekvienam. Kviečiame mokytis pastebėti save ir kitą!

Rugsėjo 17 d. VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete Karol Michnevič sėkmingai apsigynė disertaciją „The Effects of Population Ageing on Household Consumption Expenditures in Central and Eastern Europe (Gyventojų senėjimo poveikis namų ūkių vartojimo išlaidoms Vidurio ir Rytų Europoje)” socialinių mokslų daktaro laipsniui gauti.

Nepaisant šiandieninių pasaulinių iššūkių, kurie pakeitė mūsų kasdienybę, bendravimo ir keliavimo įpročius, visi norime įgyvendinti išsikeltus tikslus ir planus. Tikime, kad esate išsiilgę kelionių, žinių ir nuotykių, tad siūlome galimybę šias patirtis įgyti tarptautinių mainų metu.

Puslapis 1 iš 30