Prof. Firat Demir (Oklahomos universitetas) neseniai baigė vizituojančio profesoriaus programą pagal Fulbright stipendiją Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete. Fulbright stipendija tai JAV finansuojama stipendija, kuria pasinaudojus galima išvažiuoti į stažuotę visame pasaulyje, t.y. mokslininkai gali atvykti tiek į VU EVAF, tiek VU EVAF mokslininkai gali aplankyti kitas mokymo įstaigas.

Nors Covid-19 pandemija sutrumpino ir atidėjo šį vizitą, profesorius VU praleido ypač produktyvius 5 mėnesius (2022 m. pavasario semestrą), paskelbė keletą straipsnių ir pradėjo keletą naujų mokslinių tyrimų projektų. Esame dėkingi profesoriui F. Demirui už sėkmingą bendradarbiavimą ir dalijamės prof. F. Demir ir docentės G. Dzemydaitės grįžtamuoju ryšiu apie vizitą VU EVAF:

 

VU FEBA encourage foreigners to study in Lithuania. Ten one-off Scholarships equal to 1000 EUR each will be awarded for the most motivated and competent international students applying to the Bachelor's and Master‘s programmes of Faculty of Economics and Business Administration.

 

Vilniaus universiteto rektorius tradicinėse „Finis anni academici“ iškilmėse pagerbė nusipelniusius akademinės bendruomenės narius, ypatingos padėkos įteiktos mokslininkams už ilgametį vadovaujantį darbą ir dalyvavimą bendruomenės, visuomeninėje ir savanorystės veikloje.

Padėka už ilgametį vadovaujantį darbą skirta VU EVAF prof. Linui Čekanavičiui. Taip pat, padėka už nuoširdų darbą, dalyvavimą bendruomenės, visuomeninėje ir savanorystės veikloje skirta VU EVAF Studijų skyriaus studijų administratorei Adai Gimžauskaitei.
 

Didžiuojamės VU EVAF bendruomenės nariais!

Puslapis 1 iš 69
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos