Kviečiame prisijungti prie VU EVAF vykdomų Verslo vadybos arba Ekonomikos gretutinių studijų!

gretutines web naujas

 

Jei norite gebėti savarankiškai ir kritiškai analizuoti ir spręsti ekonomikos problemas, kviečiame prisijungti prie VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete vykdomų EKONOMIKOS GRETUTINIŲ STUDIJŲ. Studijų metu sužinosite ekonomikos principus,  išmoksite savarankiškai ir kritiškai analizuoti bei spręsti ekonomikos, socialines – ekonomines, verslo problemas konkrečiame ūkio sektoriuje, įmonėje, organizacijoje ar ekonominiame regione bei naudoti tam tinkamas kompiuterines programas, taikyti sistemų analizės, ekonometrijos bei statistikos metodus. 
 
Dėl Ekonomikos gretutinių studijų prašome kreiptis į Mildą Bareišienę, el.p.: , tel. 8 5 236 6128, Saulėtekio al. 9, II rūmai, 413 kab.
 
Jeigu norite įgyti verslo ir vadybos žinių bei gebėti priimti vadybinius sprendimus, prisijunkite prie VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete vykdomų VERSLO VADYBOS GRETUTINIŲ STUDIJŲ. Jų metu įgysite fundamentalias teorines ir praktines verslo ir vadybos žinias, įgalinančias suprasti, analizuoti ir vertinti verslo organizacijų procesus ir veiklas bei gebėti priimti vadybinius sprendimus, atsižvelgiant į vidinės ir išorinės aplinkos rizikas ir galimybes.
 

Dėl Verslo vadybos gretutinių studijų prašome kreiptis į Ievą Gailiūnaitę, el.p.: , tel. 8 5 236 6121, Saulėtekio al. 9, II rūmai, 414 kab.

 
Į GRETUTINES STUDIJAS GALITE REGISTRUOTIS VU STUDIJŲ INFORMACINĖJE SISTEMOJE IKI 2021 M. GEGUŽĖS  31 D.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos