Magistrantūros studijos

Lietuvių kalba

 AFV lt copy copy copyEA lt copy copy copyFB lt copy copy copy copyKV lt copy copy copy copyRIK lt copy copy copy copySISV lt copy copyVEP lt copy copyVPV lt copy copy copyVV lt copy copyŽIV lt copy copy

 

Anglų kalba

EA EnFB EN copy copy copyGME EN copy copyMIC EN copy copyQM EN copy copyBPM En copyHRM En copy

 

tech hub lt 

 

Studijų atsiliepimai

Aira

Aira Janonytė
Projektų vadovė, SERMO

Rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistro studijų programa leido man pasiekti savo tikslus - ne tik baigti šios programos studijas Vilniaus universitete, bet ir pratęsti jas Neapolio Parthenope universitete Italijoje. Su šiuo universitetu programą sieja dvigubo diplomo sutartis, kuria aš ir pasinaudojau.

Pasinaudojusi šia galimybe dabar galiu drąsiai teigti, jog tai buvo pats teisingiausias pasirinkimas, o įgytas žinias bei sukauptą tarptautinę patirtį galiu taikyti savo tolimesnėje karjeroje bei didžiuoties dviem magistro diplomais.

 

Evelina

Evelina Kvedaravičiūtė
Lietuvos Banko Priežiūros tarnybos Riziką ribojančios priežiūros departamento Vyresnioji Rinkos ir likvidumo rizikos specialistė

Studijos Vilniaus Universitete šiandien yra geriausias pasirinkimas studentams norintiems įgyti aukštą kvalifikaciją ekonomikos srityje, studijų kokybe nenusileidžiantis garsiausiems užsienio universitetams.

Mano pasirinktoje specializacijoje: „Ekonominė analizė ir planavimas“ buvo dėstomi pažangiausi tiek mikroekonomikos, tiek makroekonomikos vertinimo, planavimo ir modeliavimo būdai metodai ir priemonės. Dėstomi dalykai, tokie kaip Industrinė organizacija, Kaštų ir naudos analizė, Finansų matematika, Ekonometrija ir kt., vadovavosi garsiausiuose pasaulio universitetuose dėstomomis programomis ir leido įgyti aukštą kvalifikacijos lygį.

Magistro studijos Ekonominės politikos programoje leido plačiau susipažinti su ekonomikos teorijomis, valstybių, centrinių bankų, tarptautinių organizacijų valdymu ir įvairių ekonominių procesų sąveika globaliame kontekste. Magistro studijos yra iššūkis, kuris leidžia įtvirtinti ir pagilinti jau įgytas žinias, taip pat tai - puikus savęs išbandymas, vėliau padedantis siekti tikslų tiek profesinėje srityje, tiek kasdienybėje.

Vilniaus Universiteto Ekonomikos fakulteto bendruomenė suburia aukštos kvalifikacijos dėstytojus ir ekonomikos specialistus, bei visada pritraukia geriausius Lietuvos studentus, todėl malonu būti šios bendruomenės dalimi.

 

Kristina

Kristina Zitikytė
Statistikos, analizės ir prognozės skyriaus patarėja, EVAF doktorantė

Šiuo metu dirbu Sodroje statistikos, analizės ir prognozės skyriaus patarėja. Šiandien didžiausias iššūkis darbe - tai trumpai, aiškiai ir objektyviai pasidalinti statistiniais duomenimis ir pristatyti aktualiausius Lietuvos klausimus ir problemas socialinio draudimo srityje. Įgyvendinti šią užduotį be sukauptos patirties Vilniaus universitete būtų labai sunku. Čia išmoktos pirmosios pamokos, kaip patikimai analizuoti duomenis ir interpretuoti tyrimų rezultatus.

Studijos ekonomikos fakultete – tai įdomios paskaitos ir profesionalūs dėstytojai, tai nauji draugai ir bendraminčiai, tai įvairūs renginiai ir konferencijos, ir tai, be abejonės, viena iš šauniausių gyvenimo patirčių!

 

Rasa

Rasa Švelnikaitė
Ad Fingers skaitmeninės reklamos agentūros Vadybos skyriaus vadovė

Magistro studijos buvo labai svarbus ir reikšmingas pasirinkimas mano karjeros perspektyvoje, kadangi sudaryta programa ne tik labai turtinga savo turiniu, bet kartu ir gili, apimanti svarbiausius aspektus rinkodaros specialisto ar vadovo kompetencijoms ugdyti. Vienas iš svarbiausių aspektų - šioje programoje dėsto kompetetingi įvairių sričių profesionalai, kurie ne tik dalinasi žiniomis, bet ir puikiai valdo diskusijas, įpina praktines užduotis į mokymosi procesą, žadina smalsumą.

Rinkodaros ir integruotos komunikacijos magistro programa man suteikė ne tik išskirtinį pranašumą darbo rinkoje ir leido tikslingai judėti norimos karjeros link, bet ir leido susikurti tvarų pažinčių ratą su įvairių sričių profesionalais. Šią studijų programą renkasi žmonės nuo rinkodaros specialisto iki įmonės vadovo, todėl kompetencijų „katilas“, kuris sutinkamas šioje programoje, yra vienas didžiausių neplanuotų privalumų, kurį galima gauti.

Šią programą pavadinčiau tikru lobynu Rinkodaros ir komunikacijos specialistams, nes ji didina Lietuvos rinkodaros specialistų kompetencijas, jas keldama į pasaulinį lygį. Ačiū VU už tai!

 

Tomas

Tomas Ambrazas
CEO Entry.Money

Bankininkystės studijos man buvo po labai ilgos pertraukos po bakalauro studijų. Šios studijos sužadino ir patvirtino mano įsitikinimą, kad studijuoti smagu ir tikrai verta. Po šių studijų toliau tęsiu mokslus teisės, politikos ir kt. mokslo šakose ir šiuo metu be mokslų sunkiai įsivaizduojamas būtų mano gyvenimas.

Šias studijas buvau pasirinkęs dėl savo darbo, todėl gautos žinios buvo iš kart panaudotos ir sutvirtino mano įmonės pozicijas rinkoje. Jos buvo labai laiku ir vietoje. Šiuo metu su dalimi kurso draugų palaikome draugiškus santykius, todėl galiu patvirtinti jog akiratis studijuojant bus praplėstas visomis prasmėmis.

 

Aira

Lina Mockaitytė
Marketing Team Lead, Arctic Adventures

Rinkodaros ir integruotos komunikacijos studijų programa buvo naudinga tiek teorinių, tiek praktinių žinių aspektu. Studijų metu buvo suteikiamos ne tik teorinės žinios apie rinkodarą, tačiau buvo skatinama diskutuoti aktualiausiais rinkodaros ir komunikacijos klausimais, dalintis naujienomis, kas vyksta rinkoje ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Studijų dalykus dėstė rinkodaros, rinkos tyrimų, viešųjų ryšių, elektroninės komercijos profesionalai. Svarbu paminėti, jog dėstytojai dalinosi ne tik savo praktine patirtimi, tačiau kvietė kviestinius lektorius, kurių dėka buvo galima pamatyti, kaip teorines žinias galima pritaikyti praktiškai dirbant įmonėje, ar vadovaujant savo verslui. Tuo pačiu buvo plečiamas kontaktų tinklas. Kalbant apie plečiamą kontaktų tinklą, svarbu pabrėžti, jog kartu studijavę „Rinkodaros ir integruotos komunikacijos programą“ grupiokai jau yra tapę rinkodaros skyrių vadovais, komunikacijos specialistais, įkūrę savo verslus. Su jais yra palaikomas ne tik draugiškas ryšys, tačiau, bet kada galima pasikonsultuoti profesiniais klausimais, pasidalinti naujienomis rinkoje ir dar labiau augti profesinėje srityje.

 

Vaida

Vaida Vanagaitė
Danske Bank Globalių paslaugų centras (GSL), Kokybės vadovė (Pirkimų skyrius)

Studijose labiausiai patiko pati atmosfera: motyvuoti grupės ir kurso draugai, įdomiai dėstantys dėstytojai.

Pirmieji metai buvo patys sudėtingiausi, nes palyginus su mokykla, universitete pateikiamos informacijos yra daugiau ir ji yra sudėtingesnė , bet labai daug priklausė ir nuo dėstytojų sugebėjimo pateikti informaciją įdomiai ir suprantamai.

Mano pasirinktos ekonominės analizės studijos buvo naudingos įgyti bendrų ekonominių žinių, sustiprinti analitinius gebėjimus. Taip pat universitete supratau, kad labai svarbu mokėti bent vieną užsienio kalbą . Toliau tobulinau anglų kalbos žinias per paskaitas ir savarankiškai, taip pat vienerius metus pasirinkau prancūzų kalbą kaip laisvąjį dalyką ir įgijau šios kalbos pagrindų.

Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę kaip pasirenkamąjį dalyką pasirinkti psichologijos paskaitas. Truputį vėliau supratau, kad vien žinių ir gebėjimų neužtenka, labai svarbus ir emocinis intelektas, kuriam susiformuoti padeda psichologijos pagrindų žinojimas.
Studijų metais įgijau daugiau drąsos bendrauti su įvairiais žmonėmis ir mokytis iš jų.

Renkantis darbo pozicijas, prioritizuodavau tas, kuriose vyraudavo konkrečios administracinės, apskaitos ir analitinės užduotys. Karjerą suprantu ne vien kaip kopimą karjeros laiptais (vertikalią karjerą), bet ir kaip nuolatinį visapusišką tobulėjimą, savęs realizavimą patinkančioje veikloje.

 

Laima

Laima Juknevičiūtė
UAB Brolis semiconductors Vykdančioji direktorė

Studijos VU EF davė labai gerą startą siekti ambicingų tikslų. Studijuoti buvo įdomu, nauja, kartais nelengva. Labiausiai vertinu tai, kad be suteiktų bazinių žinių, universitetas išmokė savarankiškumo, patiems ieškoti papildomos informacijos, gilintis, analizuoti, įgytas žinias adaptuoti konkrečiai situacijai. Šie įgūdžiai labai pravertė profesinėje karjeroje – lankstumas, drąsa išbandyti naujas sritis ir noras nuolat tobulėti tikrai padeda kasdieniniame darbe.

Iš studijų universitete kiekvienas pasiimame tiek, kiek mums reikia ar kiek patys norime.

 

 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos