CEEMAN akreditacija mums yra sėkmingos ir kokybiškos komandos veiklos įrodymas. Mes didžiuojamės šia naryste ir tikime, kad CEEMAN partnerių ryšiai, mokymai, seminarai ir konferencijos praturtins mūsų veiklas naujomis galimybėmis. Būti vienoje gretoje su partneriais mums didelė garbė ir įsipareigojimas. Tik mes jau seniai turėjome tai padaryti.

CEEMAN akreditacija, patvirtina, kad fakulteto veiklos atitinka švietimo įstaigų vadybai keliamus reikalavimus. Šiandien fakultete dirba gausus skaičius geriausių ekonomikos ir vadybos srities mokslininkų, kurie sprendžia modernios, su naujais iššūkiais susiduriančios ekonomikos problemas, analizuoja įmonių ir valstybės valdymo pokyčius, tyrimais gilinasi į vartotojų elgsenos pokyčius. Ypač svarbus ir paminėtinas faktas, kad mūsų fakultete savo idėjas realizuoja vis didėjantis skaičius verslo atstovų, kurie dėsto paskaitas bei dalinasi savo praktine patirtimi. Vienas iš mūsų siekių – studijų kokybė, o ši akreditacija įrodo, kad studijų srityje mes esame sertifikuoti profesionalai“, – savo mintimis dalinasi VU EVAF dekanė prof. dr. Aida Mačerinskienė.

IMG 9591rr copy copy

VU EVAF dekanė prof. dr. Aida Mačerinskienė.

Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas Vilniaus universitete gyvuoja daugiau nei 80 metų. Ilgalaikė istorija, verslo ryšiai, alumni nariai, bendruomenės nariai – visi šie faktoriai sklandžios ir sėkmingos veiklos įrodymas. Fakultetas yra svarbiausia valstybinė mokslo įstaiga mokslines veiklas vykdanti ekonomikos ir vadybos srityse Lietuvoje. Fakultete yra vykdomos bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programos. Didelė dalis jų yra organizuojama anglų kalboje. Jos pritraukia daug studentų iš užsienio. Fakultete paskaitas dėsto didelis skaičius dėstytojų iš užsienio. Paskaitos vyksta tiesiogiai arba per nuotolį. Todėl neabejotina tiesa yra ta – šis fakultetas yra ypač svarbus Lietuvos valstybės bendruomenės kūrimo procese.

Fakulteto absolventus 2021 m. Lietuvos darbdaviai įvertino geriausiais, todėl neabejotina kad ryšiai su verslo partneriais ir tarptautiniais verslais yra puikūs. Baigę studijas lengvai randa vietą rinkoje ir savarankiškai kuria savo karjeros kelią. Tokius rezultatus pavyksta pasiekti, nes bendradarbiavimas yra svarbus ilgalaikis strateginis tikslas.

Tvarumas – yra atsakingo vartojimo, sėkmingos ekonomikos ir draugiško aplinkai požiūrio sąsaja, kuri yra trečioji Fakulteto strateginė kryptis. Veiklos vykdomos organizacijos viduje, moksliniai tyrimai, verslo projektai – visa tai yra siejama su tvariu požiūriu. Fakulteto veiklos yra grindžiamos tvariais finansais ir draugiško aplinkai fakulteto įvaizdžio kūrimu. Ši kryptis yra svarbi kiekvienam visuomenės nariui.

CEEMAN narystė yra puikios organizacijos valdymo veiklos indikatorius.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos