Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto rinkimų komisija (EVAF Rinkimų komisija) informuoja, kad prasideda rinkimai į likusias laisvas Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto tarybos (EVAF Tarybą) narių vietas.

Šie rinkimai organizuojami vadovaujantis Vilniaus universiteto Kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu; VU EVAF nuostatais, VU Centrinės rinkimų komisijos ir VU EVAF Tarybos nutarimais.

EVAF Tarybos nariais (-ėmis) likusiam dabartinės Tarybos kadencijos terminui bus renkamas vienas asmuo:

• vienas EVAF Tarybos narys (-ė), renkami iš iškeltų kandidatų (-čių) – VU EVAF dirbančių profesorių ir (ar) vyriausiųjų mokslo darbuotojų;
  • vienas EVAF Tarybos narys (-ė), renkami iš iškeltų kandidatų (-čių) – VU EVAF akademinės bendruomenės narių.

Numatytos tokios rinkimų kvotos: iš Teorinės ekonomikos katedros – vienas atstovas.

Nustatomos šios rinkimų datos, terminai, vieta ir sąlygos:

• EVAF Tarybos rinkimai vyks 2023 m. gruodžio mėn. 5 d. (išankstinis balsavimas – 2023 m. gruodžio mėn. 4 d.);
  • kandidatų kėlimas vyks nuo 2023 m. spalio mėn. 23 d. iki 2023 m. lapkričio mėn. 27 d.;
  • raštišką pasiūlymą ar prašymą dėl kandidato iškėlimo (ir sutikimą tapti kandidatu) siųsti EVAF Rinkimų komisijai el. paštu:  Gautas pasiūlymas ar prašymas laikomi registruotais tuomet, kai siūlytojas ar pareiškėjas gauna patvirtinimą el. paštu ar avily;
  • nuo 2023 m. lapkričio 28 d. kandidatų sąrašas skelbiamas EVAF svetainėje;
  • išankstinis balsavimas ir balsavimas rinkimų dieną vyks VU EVAF 401 kab. pagal detaliai nustatytą tvarką, dėl kurios detalesnė informacija bus paskelbta prieš rinkimus.

EVAF rinkėjų sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi.

Kilus klausimams, skambinti komisijos narei Aistei Malonytei tel.: 8-5-236-6120.

EVAF Rinkimų komisija