Rugsėjo 27-29 dienomis VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyksta 16-oji EuroMed Verslo akademijos konferencija „Verslo transformacija nestabilioje aplinkoje“. Konferencijoje dalyvauja per 200 mokslininkų ir tyrėjų iš viso pasaulio, kurie pristatys tyrimus, nagrinėjančius verslo transformaciją, įvykusią/vykstančią covid-19 pandemijos ir karų kontekste.

Rugsėjo 28 d. 11.00 val. prasidėjo oficialioji įvadinė konferencijos dalis, kurios metu kalbėjo ir konferenciją atidarė EuroMed Verslo akademijos pirmininkai prof. Demetris Vrontis ir prof. Yaakov Weber, Vilniaus universiteto rektorius prof. Rimvydas Petrauskas, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Adomas Bužinskas, VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dekanė prof. Aida Mačerinskienė ir Rinkodaros katedros vedėjas prof. Sigitas Urbonavičius, Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas dr. Gintaras Valinčius, aukštųjų technologijų bendrovės „Brolis Sensor Technology“ vienas iš įkūrėjų Kristijonas Vizbaras.

Dėkojame pranešėjams ir linkime prasmingų tyrimų pristatymų ir diskusijų konferencijos dalyviams mokslininkams. Konferencijos organizatorius – Vilniaus Universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas.

EuroMed Verslo akademijos tikslas – sukurti draugišką ir prieinamą instituciją ir aplinką, stiprų tinklą, kurio nariai (pasaulinio lygio mokslininkai, jaunieji akademinės bendruomenės nariai, doktorantai, tyrėjai ir verslo praktikai) moko ir globoja vieni kitus. Nariai dalyvauja konferencijos mokslo projektų dirbtuvėse, kur bendrauja, tobulina tyrimus, bendradarbiauja su kolegomis ir teikia paraiškas ES projektų finansavimui.

1234