VU EVAF pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Metida“ dėl praktikos vietų teikimo Globalios rinkodaros, Vadybos, Verslo informacinių sistemų ir Verslo ir teisės studijų programų studentams teikimo. Fakultetas nuolat plečia bendradarbiavimo sutarčių tinklą, gerindama studentų įsiliejimą į darbo rinką dar bakalauro studijų metu.

„Metida“ – įmonė teikianti intelektinės nuosavybės paslaugas tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje: registruoja ir saugo prekių ženklus, dizainus ir išradimus. „Metida“ yra didžiausia intelektinės nuosavybės įmonė Baltijos šalyse, su didesniu nei 5000 aktyvių vietinių ir tarptautinių klientų portfeliu. Kiekvienais metais įmonė pateikia daugiau nei 6000 prekių ženklų ir dizainų paraiškų registracijai nacionaliniu, Europos Sąjungos bei tarptautiniu mastu. „Metida“ patentų paraiškų kiekis taip pat yra statistiškai didesnis nei vidutinės intelektinės nuosavybės kontoros Europoje ir siekia daugiau nei 150 paraiškų per metus.