Sveikiname mūsų fakulteto doktorantę ir jaunąją asistentę Yuan-Yuan Liu, kurios straipsnis "Big Data analytics for forecasting tourism destination arrivals with the applied Vector Autoregression model" yra priimtas skelbti "Technological Forecasting and Social Change" - aukšto lygio socialinių mokslų žurnale (ABS žurnalų gido lygis 3, citavimo indeksas 2.625). Straipsnio bendraautoriai Fang-Mei Tseng (Yuan Ze University) ir Yi-Heng Tseng (Yuan Ze University). Tokio aukšto lygio publikacija yra didelis pasiekimas ne tik mūsų fakultetui, bet ir visam universitetui.

Sveikinimai, Yuan-yuan!