„Mokslininkų žinios ir įdirbis neabejotinai galėtų būti išnaudojami geriau. Vilniaus universiteto ekonomikos mokslo krypties rezultatai ir potencialas užsienio ekspertų buvo įvertinti geriausiai Lietuvoje, todėl galiu tik patvirtinti jų nuostatą, kad mes galime padėti surasti argumentus ir prisidėti prie sprendimų visuomenei svarbiais klausimais“, – apie tai, kaip Vilniaus universitetas gali padėti politikams priimti mokslu grįstus sprendimus, pasakoja Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Dekanė prof. dr. Aida Mačerinskienė, fakulteto vyresnioji mokslo darbuotoja Bernadeta Goštautaitė ir vyriausioji mokslo darbuotoja dr. Justina Baršytė.

Kviečiame straipsnį skaityti čia!