2021 m.  rugpjūčio 31 dieną, 10:00 val. Viktorija Dičpinigaitienė gins disertaciją “ Akcijų biržoje prekiaujamų fondų arbitražo veiklos poveikio juos sudarančių akcijų rinkos verčių pokyčių bendram kitimui vertinimas” ekonomikos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2016–2021 metais Vilniaus universitete.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Rasa Kanapickienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Mokslinė konsultantė – dr. Deimantė Teresienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

Disertacijos gynimas vyks per MS Teams:

Click here to join the meeting