Džiaugiamės dar vienu paskatinimu VU EVAF studentams! VU EVAF dėstytojas, UAB „Voltronas LT“ vadovas ir energetinės ekonomikos tyrėjas Tomas Karpavičius nori paskatinti mūsų fakulteto studentus, rašančius baigiamuosius bakalauro ir magistro darbus skirti daugiau dėmesio energetikos ir energetinės ekonomikos temoms. Tomas Karpavičius įsteigė vardinę 500 Eur stipendiją bakalauro ir magistro baigiamuosius darbus rašantiems studentams.

Kas gali dalyvauti?

Stipendijai aplikuoti gali bakalauro ir magistro darbą energetikos tema rašantys VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentai. Kiekvienais metais bus teikiamos dvi stipendijos: po 500 eur paskatinimas bakalauro ir magistro darbą parašiusiems studentams.

Kaip aplikuoti?

Kandidatai VUSIS sistemoje turi pateikti:

• prašymą skirti Stipendiją;
  • bakalauro ir / ar magistro rašto darbo kopiją;

Paraiškų pateikimo terminas birželio 1 d.

Paraiškas vertins ekspertų sudaryta komisija. Darbų vertinimo kriterijai:

• darbo originalumas (30%);
  • darbo aktualumas, reikšmė (40%);
  • darbo kokybė (30%).

Kviečiame dalyvauti stipendijos konkurse ir dėkojame Tomui Kamblevičiui už iniciatyvą ir paskatinimą studentams!