Sveikiname studentus, dėstytojus ir visus besimokančius su Rugsėjo 1-ąja – Mokslo ir žinių diena!

VU EVAF Dekanė dr. Aida Mačerinskienė:

„Sveikinu visus Jus su naujų mokslų metų pradžios švente! Linkiu, kad ateinantys metai sukurtų Jums galimybes pasiekti geriausius studijų ir mokslo rezultatus. Linkiu, kad sutikti studentai ar mokslininkai taptų kolegomis, kurie padeda pasiekti geriausių rezultatų. Linkiu, kad universitetinės studijos Jums suteiktų laisvę priimti sprendimus, didinančius kiekvieno Jūsų laimės indeksą. Sveikinu visus įstojusius pirmakursius, sveikinu visus tęsiančius studijas, sveikinu visus dėstytojus, mokslininkus, partnerius! Mokslo metai - tai puikių galimybių metas, drąsiai kurkime naujoves kartu!“