Sveikiname Jaunių Karmelavičių apgynus disertaciją “Makroprudencinės politikos priemonių poveikio Lietuvos ekonomikai vertinimas” ekonomikos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2015-2019 metais studijuojant doktorantūroje Vilniaus universitete ir ginama eksternu.
Mokslinis konsultantas – prof. dr. Algirdas Bartkus (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:
prof. dr. Vincentas Rolandas Giedraitis – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004);
doc. dr. Agnė Laužadytė-Tutlienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004);
prof. dr. Romas Lazutka (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004);
prof. habil. dr. Rimas Norvaiša (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, matematika, N- 001);
doc. dr. Andriy Stavytskyy (Kijevo Taraso Ševčenkos nacionalinis universitetas, Ukraina, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu:

www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius