Gruodžio 21 d. Vilniaus universitete įvyko iškilmingas kalėdinis vakaras „2023-uosius metus palydint“. Renginyje prisiminti kalendorinių 2023 metų darbai, pagerbti šiais metais pasižymėję universiteto akademinės bendruomenės nariai, skambėjo palinkėjimai artėjantiems naujiesiems metams. Vakaro dalyvius sveikino rektorius prof. Rimvydas Petrauskas, Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė.

Labai džiaugiamės, kad šiame šventiniame vakare iškilmingai paminėtos ir apdovanotos ir Ekonomikos ir verslo administravimo kolegės.

Už išskirtinius metinius mokslo pasiekimus, indėlį plėtojant mokslą universitete ir Lietuvoje ir keliant universiteto mokslo prestižą pasaulyje 2023 metais Rektoriaus mokslo premijos diplomas įteiktas Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto vyriausiajai mokslo darbuotojai dr. Lindai Desiree HOLLEBEEK. Dr. L.H. Hollebek 2023 m. vėl sulaukė pasaulinio pripažinimo ir jau ketvirtą kartą buvo įtraukta į „Clarivate“ kasmet sudaromą „Labiausiai cituojamų tyrėjų sąrašą“ ("Highly Cited Researchers in 2023").

Geriausio 2023 metų dėstytojo kategorijoje buvo pasveikinta ir apdovanota Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto docentė dr. Daiva TAMULEVIČIENĖ.

Tamulevičienė apdovanotaRimvydas Petrauskas ir Daiva Tamulevičienė

Už ilgametę lyderystę stiprinant tarptautinę studentų bendruomenę ir didinant tarptautinį studijų pripažinimą atskira padėka ir Rektoriaus premija skirta Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studijų prodekanei docentei dr. Romai ADOMAITIENEI.

Roma diplomasRimvydas Petrauskas ir Roma Adomaitienė

Sveikiname mielas koleges ir džiaugiamės, kad jūsų darbai ir atsidavimas matomi ir vertinami ne tik fakultete, bet ir visame universitete ir net pasaulyje.