Sveikiname INGĄ STRAVINSKIENĘ apgynus disertaciją „Verslo procesų valdymo gebėjimų įtaka suvokiamiems organizacijų veiklos rezultatams, medijuojant robotiniam procesų automatizavimui“ vadybos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2018 - 2022 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Dalius Serafinas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003).

Mokslinis konsultantas – doc. dr. Virginijus Tamaševičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: Ingos Stravinskienės disertacija.