Norite užmegzti ryšius su lyderiaujančiais ir kylančiais startuolių įkūrėjais ir sužinoti daugiau apie gyvybingą Vilniaus startuolių ekosistemą? Prisijunkite prie mūsų šiame unikaliame kontaktų renginyje!

Renginys, kurį organizuoja "Startup Lithuania", Vilniaus universiteto Tech Hub ir startuolis "Imuuv", kviečia visus besidominčius startuolių ekosistema žmones pasidalyti savo žiniomis, patirtimi ir, svarbiausia, užmegzti ryšius ir įsitraukti į šią nuostabią bendruomenę.

Ko galite tikėtis? Išgirsite trijų perspektyviausių startuolių iš "Tech Hub" pre-akceleratoriaus piketus, dalyvausite "Founder Spotlight" diskusijoje ir bendrausite prie picos.

Darbotvarkė:
17:30 - atidarymas
18:00 - Vilniaus universiteto ir "Startup Lithuania" pristatymas.
18:10 - VU "Tech Hub" priešakceleratoriaus startuolių pristatymai: Micapass, BBright ir InGenes.
18:30 - "Founder Spotlight": diskusija su Justinu Albertynu iš "RatePunk", moderuojama Marijaus Andrijausko, su auditorijos klausimais ir atsakymais.
19:10 - Bendravimas, užkandžiai ir gėrimai.

Data ir vieta: Gegužės 28 d., Saulėtekio al. 9, Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, II aukštas, VU Tech Hub erdvė.

Kalba: anglų kalba

Automobilių stovėjimo aikštelė: Parkavimo vieta: galima Vilniaus universitete.

Registracija: https://www.meetup.com/startup-meetup.../events/300781470/.

Prisijunkite prie mūsų "Startup Meetup Vilnius" ir dalyvaukite inovacijų, bendravimo ir įkvėpimo vakare. Užsitikrinkite savo vietą jau šiandien ir tapkite Vilniaus startuolių ateities dalimi!