Neįvykus rinkimams į VU EVAF Tarybą, nes nesusirinko būtinas rinkėjų skaičius, Rinkimų komisija skelbia pakartotinius rinkimus į laisvas VU EVAF Tarybos narių vietas.
EVAF svetainėje skelbiami du kandidatų sąrašai:

• profesorių ir (ar) vyriausiųjų mokslo darbuotojų;
  • docentų ir (ar) vyresniųjų mokslo darbuotojų pagal Verslo katedrai nustatytą kvotą.

EVAF Rinkimų komisija skelbia tokią pakartotinių rinkimų balsavimo tvarką:

• EVAF Tarybos rinkimai vyks 2022 m. gruodžio mėn. 20 d. (antradienį) nuo 8:00 val. ryto iki 17:00 val. vakaro;
  • balsavimas rinkimų dieną vyks VU EVAF 403 kabinete:
    • balsuoti atvykusiems rinkėjams bus išduodami du balsavimo biuleteniai su juose nurodytais patvirtintais kandidatų sąrašais:
      • profesorių ir (ar vyriausiųjų mokslo darbuotojų);
  • kiekviename iš balsavimo biuletenių galima pažymėti tik vieną priimtiną kandidatą;
  • rinkėjui nepažymėjus kurio nors iš kandidatų ar pažymėjus daugiau, nei vieną, balsavimo biuletenis bus laikomas sugadintu.

Pasibaigus balsavimo laikui, EVAF Rinkimų komisija suskaičiuos dalyvavusius rinkėjus ir jų balsus; taip pat paskelbs kiek balsavimo biuletenių yra galiojančių, ir kiek balsų gavo kiekvienas iš kandidatų.

Pagal pateiktą sąrašą kandidatai pripažįstami laimėjusiais rinkimus tokia tvarka:

• nustatoma, ar už kandidatą balsavo ne mažiau kaip 1/4 rinkimuose dalyvavusių rinkėjų;
  • kandidatai reitinguojami pagal surinktus balsus;
  • išrinktais į EVAF Tarybą pripažįstamas kandidatas, surinkęs daugiausiai balsų pagal kiekvieną sąrašą.

EVAF Rinkimų komisija