Džiaugiamės galėdami pakviesti visus į Ekonominės ekspertizės centro mokslo seminarą. Balandžio 18 d. (ketvirtadienį) 417 auditorijoje ir MS Teams Robertas Zubrickas (VU/ University of Bath) pristatys temą „Signaling Quality: How Refund Bonuses Can Overcome Information Asymmetries in Crowdfunding"

Trumpa seminaro apžvalga

Dėl asimetrinės informacijos sutelktinis finansavimas gali pritraukti pakankamai investuotojų prastos kokybės projektams ir, priešingai, nepakankamai investuotojų aukštos kokybės projektams. Šiame straipsnyje parodome, kad grąžinimo premijos, kurios yra išmokamos investuotojams lėšų rinkimo kampanijos nesėkmės atveju, gali signalizuoti projekto kokybę ir tokiu būdu padėti įveikti sutelktinio finansavimo informacinius trūkumus. Kadangi aukštos kokybės projektai pasižymi mažesne premijų išmokėjimo rizika, tokių projektų verslininkai yra labiau linkę siūlyti grąžinimo premijas. Todėl, investuotojai rinksis projektus su premijomis, nes jos yra patikimas informacinis signalas apie projekto aukštą kokybę. Mūsų atliktas eksperimentas empiriškai patvirtina mūsų pasiūlyto informacinės asimetrijos sprendimo naudą sutelktinio finansavimo srityje.

Informacija apie seminarą

• Laikas: balandžio 18 d. 14:00-15:00 val.
  • Vieta:  VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, Saulėtekio al. 9, Vilnius, 417 auditorija ir MS Teams Spauskite čia
  • Pranešėjas: dr. Robertas Zubrickas, VU EEC Vyresn.mokslo tyrėjas; Bato universiteto lektorius.
  • Tema:Signaling Quality: How Refund Bonuses Can Overcome Information Asymmetries in Crowdfunding"
  • Seminaro kalba: anglų

Seminaras yra atviras visiems – studentams, dėstytojams, mokslininkams. Kviečiame pasisemti žinių!