Neįvykus rinkimams į VU EVAF Tarybą, nes nesusirinko būtinas rinkėjų skaičius, Rinkimų komisija skelbia pakartotinius rinkimus į laisvas VU EVAF Tarybos narių vietas.

EVAF svetainėje skelbiamas kandidatų sąrašas: profesorių ir (ar) vyriausiųjų mokslo darbuotojų.

EVAF Rinkimų komisija skelbia tokią pakartotinių rinkimų balsavimo tvarką:

• EVAF Tarybos rinkimai vyks 2023 m. gruodžio mėn. 12 d. (antradienį) nuo 8:00 val. ryto iki 17:00 val. vakaro;
  • balsavimas rinkimų dieną vyks VU EVAF 402 kabinete:
  • balsuoti atvykusiems rinkėjams bus išduodamas vienas balsavimo biuletenis su jame nurodytu patvirtintu kandidatų sąrašu:
  • profesorių ir (ar) vyriausiųjų mokslo darbuotojų.
  • balsavimo biuletenyje galima pažymėti tik vieną priimtiną kandidatą;
  • rinkėjui nepažymėjus kurio nors iš kandidatų ar pažymėjus daugiau, nei vieną, balsavimo biuletenis bus laikomas sugadintu.

Pasibaigus balsavimo laikui, EVAF Rinkimų komisija suskaičiuos dalyvavusius rinkėjus ir jų balsus; taip pat paskelbs kiek balsavimo biuletenių yra galiojančių, ir kiek balsų gavo kiekvienas iš kandidatų.

Pagal pateiktą sąrašą kandidatas pripažįstamas laimėjusiu rinkimus tokia bendra tvarka:

• nustatoma, ar už kandidatą balsavo ne mažiau kaip 1/4 rinkimuose dalyvavusių rinkėjų;
  • pirmenybė teikiama atsižvelgiant į Teorinės ekonomikos katedrai nustatytą kvotą;
  • kandidatai reitinguojami pagal surinktus balsus;
  • išrinktu į EVAF Tarybą kandidatas pripažįstamas pirmiausia atsižvelgiant į nustatytą kvotą, o po to – į didžiausią surinktų balsų skaičių.

EVAF Rinkimų komisija