Kviečiame dalyvauti interaktyviuose medijinio raštingumo mokymuose spalio 18 d., 14:30 val. Medijinis raštingumas – viena iš svarbiausių XXI amžiaus žmogaus kompetencijų, kuri ne tik leidžia kokybiškiau praleisti laiką internete ar naudojant kitas medijas, bet ir greičiau surasti ir kritiškai vertinti informaciją, efektyviau mokytis, tapti geresniu profesionalu.

Mokymų metu:
• Analizuosite netikras nuotraukas, paveikslėlius, šaltinius ir netikrus socialinių tinklų profilius;
• Sužinosite, kokią įtaką medijų turinys daro emocijoms ir kaip emocijos veikia internetinę elgseną;
• Išmoksite atpažinti internetinius botus, trolius, dezinformacijos ir propagandos veikimo mechanizmus;
• Sužinosite, kaip veikia žiniasklaida, kaip nusprendžiama, kokios naujienos bus publikuojamos, kaip veikia socialinių tinklų algoritmai ir nuo ko priklauso, kas pasiekia skaitytojų ir vartotojų dėmesį;
• Atliksite interaktyvias praktines medijinio raštingumo užduotis.

Sertifikatas: Mokymų dalyviai, atlikę visas praktines užduotis, gaus tarptautinį medijinio raštingumo žinias patvirtininatį pažymėjimą.

Trukmė ir formatas: 3 val. trukmės su 15 min. pertrauka, gyvi mokymai auditorijoje.

Mokymų lektorė:
Ugnė Kasperavičiūtė, Lietuvos marketingo asociacijos projektų ir komunikacijos vadovė, Digiklasės komunikacijos ir reklamos būrelio vadovė, sertifikuota medijinio raštingumo lektorė.

Ugnė daugiau nei 7 metus dirba su marketingu ir komunikacija, prisidėjo prie daugiau nei 300 renginių organizavimo, buvo viena pagrindinių nacionalinės tvarkymosi akcijos „DAROM 2017“ organizatorių. Šiuo metu Ugnė dirba komunikacijos ir projektų vadove Lietuvos marketingo asociacijoje, dėsto ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, veda komunikacijos ir reklamos būrelį švietimo startuolyje „Digiklasė“, studijuoja vadybos doktorantūroje Vilniaus universitete.

Registracija į mokymus privaloma.

Registracija:

Lauksime Jūsų mokymuose!