Lietuvos bankas apdovanojo tris pažangiausius VU EVAF Kiekybinės ekonomikos studijų programos studentus, kuriems skyrė Lietuvos banko stipendijas.

Sveikiname Ignę Eleną Maniušytę, Sofiją Volungevičiūtę ir Urtę Kalinauskaitę. Laureatus šventinėje ceremonijoje sveikino Lietuvos banko valdybos pirmininkas Gediminas Šimkus, Kiekybinės ekonomikos studijų programos stipendijos suteikimo komisijos nariai bei dėstytojų komanda. Vėliau visų ceremonijos svečių laukė edukacinė programa Pinigų muziejuje.

Lietuvos bankas Vilniaus universiteto Kiekybinės ekonomikos studijų programos studentams stipendijas skiria du kartus per metus – iki einamųjų metų spalio 15 d. ir iki einamųjų metų vasario 15 d., jei studijas studentas tęsia be skolų. Kiekybinės ekonomikos studijų programą Lietuvos bankas ir Vilniaus universitetas įsteigė 2018 m. Tai vienintelė Lietuvoje trejų metų ekonomikos bakalauro programa anglų kalba. Ji unikali tuo, kad sujungia finansų, ekonomikos ir duomenų mokslus, pasitelkia naujausias mokymo priemones.