Kviečiame į iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją, kuri vyks 2023 m. birželio mėn. 20 d. Šv. Jonų bažnyčioje!

10 val. diplomai bus įteikiami Ekonomikos ir Kiekybinės ekonomikos bakalauro studijų programų absolventams.

13 val. diplomai bus įteikiami Vadybos (lietuvių k., anglų k.), Verslo ir teisės bei Verslo informacinių sistemų bakalauro studijų programų absolventams.

16 val. diplomai bus įteikiami Ekonomikos ir Vadybos krypčių daktarams; Apskaitos ir finansų valdymo, Globalaus verslo ir ekonomikos, Kokybės vadybos, Valstybės ekonominės politikos, Verslo procesų valdymo, Verslo vystymo magistro studijų programų absolventams.

2023 m. birželio 19 d. nuo 8:30 – 17:30 val. Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto ketvirtame aukšte (403 a.) vyks pasirašymas diplomų registracijos žurnale. Jei nebūsite atsiskaitę su Vilniaus universitetu ir pasirašę diplomų registracijos žurnale, diplomų įteikimo ceremonijoje Jums nebus įteikiamas diplomas.

Iki pasirašymo diplomų registracijos žurnale absolventai privalo atsiskaityti su VU padaliniais. Absolventams, kurie nesinaudojo padalinių paslaugomis, į juos kreiptis nereikia. Informaciją apie atsiskaitymų tvarką ir savo būseną rasite prisijungę prie VU IS, E-Studento aplinkos skiltyje „Studijos“.

Informuojame, kad renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.