Vilniaus universiteto Inovacijų klubas kviečia į diskusiją „Mokslo sprendimai 360°: klimato kaita ir žiedinė ekonomika“. Renginio metu sieksime atsakyti į klausimus, kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie žiedinės ekonomikos įgyvendinimo? Kaip keičiasi Lietuvos klimatas, remiantis meteorologiniais duomenimis? Ko Lietuvos verslo įmonės gali pasimokyti iš Skandinavijoje veikiančio industrinės simbiozės modelio? Kokias galimybes verslui atveria ir kokius iššūkius sukuria žiedinė ekonomika?

Renginyje mūsų fakulteto mokslininkė doc. Viktorija Cohen pristatys žiedinės ekonomikos perspektyvas ir iššūkius.

Renginys vyks gruodžio 11 d. 13.00 val. „MS Teams“ aplinkoje.

Prisijungimo į renginį nuoroda bus atsiųsta jūsų nurodytu el. paštu likus dienai iki renginio.

Registracija: bit.ly/3N8dhVJ