Siūlome:

Tarptautinę mokslinę aplinką – galimybę dirbti su patyrusiais mokslininkais iš Čekijos (Brno Mendel universitetas, Austrijos (WIFO – Austrijos ekonomikos tyrimų institutas, Vienos Ekonomikos ir verslo universitetas), Vokietijos (Zeppelin universitetu iš Friedrichshafen) ir Lietuvos (Lietuvos banko Ekonomikos ir finansų tyrimų kompetencijos centras).

Prieigą prie tarptautinių įmonių duomenų bazių (pvz., Amadeus), išvyką į tarptautinę mokslinę konferenciją pristatyti pasirinktos projekto tyrimų temos rezultatus*.

Galimybę be disertacijos vadovo turėti dar ir konsultantą - konkrečios mokslo temos ekspertą.

Galimybę įsidarbinti projekte.

Galimybė būsimiems doktorantams prisijungti prie projekto komandos bus suteikta pasirinkus projekto „Euro4Europe” siūlomas tokias tyrimų tematikas:

Verslo ciklų sinchronizavimas ir optimali valiutos erdvė
Business Cycle synchronization & Optimal currency area

Dinaminiai mikroduomenų modeliai ir regioninė verslo ciklų sinchronizacija
Dynamic models on micro-data and regional business cycle synchronization

Finansų krizės poveikio perdavimo mechanizmai ir verslo ciklų raida skirtinguose teritorinio suskaidymo lygmenyse
Transmission mechanisms of the financial crisis and the evolution of business cycles at different levels of territorial disaggregation

Pasirinkus disertacijos temą, atitinkančią projekto tematiką, priimant  kandidatą į doktorantus bus atsižvelgta į jo pasirinkimą dalyvauti fakulteto vykdomame projekte.

Dėl detalesnės informacijos apie projektą kreiptis į doc. dr. L. Urbšienę,

Projekto laikotarpis: 2018 m. sausio 8 d. – 2022 m. sausio 7 d.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų.

Projekto vykdytojas:naujiena2018 02 05