2021 m. lapkričio mėnesį VU  EVAF profesorius dr. (HP) Juozas Ruževičius skaitė 2 val. trukmės mokslinį pranešimą (įskaitant master class  ir diskusiją) atvirame tarptautiniame renginyje Maskvoje „Conversations about the most important thing - about Quality“. Renginyje dalyvavo kelių šalių mokslininkai ir verslininkai.

Profesoriaus mokslinio pranešimo tema: „Quo vadis, Qualitologia? Kokybės, ekologijos ir socialinės atsakomybės valdymo plėtros sritys ir iššūkiai“.

Atsiliepimai apie profesoriaus pranešimą:
Dear Juozas! Thank you for brilliant presentation. I agree with you: Quality became Umbrella for Ecology, Safety, Social responsibility! You gave many interesting information, were very kindly and smartly!
Vadim Lapidus

Laba diena, Juozai. Jau kelinta diena, kaip gyvenų įspūdžiais, kuriuos man padarė jūsų meistriškumo klasė ir pranešimas apie kokybę. Jūsų misionieriškas darbas ir asketiška veikla mane stebina. Jūsų dėmesys detalėms ir daug faktų turinti medžiaga sukuria holistinį problemos gilumo vaizdą. Ačiū, už pokalbį, Juozai. Aš ir visi, kurie tavęs klausės - užaugo visapusiškai.
Anatolij