Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentai – absolventai Emilija Matuzevičiūtė, Diana Ramanauskaitė ir Artūras Jacikas bei socialinių mokslų daktarė Rasa Paulienė š.m. gegužės 24 dieną dalyvavo tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Welfare in the 21st Century: Challenges and Solutions“, kurią organizavo Klaipėdos universitetas.

Konferencijoje fakulteto atstovai pristatė tris didelio dalyvių susidomėjimo sulaukusias temas bei atliktų empirinių tyrimų rezultatus:

„The relationship between country of origin of traditional food products, assumed quality and probabilities to purchase it“.

„Transformation of leadership styles in a multicultural context“.

„Leadership as a competence at business organizations“.