Vilniaus universitete įvyko iškilmingas kalėdinis vakaras, kurio metu buvo prisiminti 2022 metų darbai, pagerbti šiais metais pasižymėję universiteto akademinės bendruomenės nariai, skambėjo palinkėjimai artėjantiems naujiesiems metams. Rektoriaus apdovanojimas įteiktas ir dviems VU EVAF bendruomenės narėms: dr. Justinai Gineikienei ir prof. dr. Gretai Drūteikienei.

Justina Gineikienė apdovanota VU Rektoriaus premija už svarius mokslo pasiekimus 2022 metais. Dr. J. Gineikienė parengė tris itin aukšto lygio publikacijas žurnaluose, įtrauktuose į ABS Academic Journal Guide 2021 aukščiausio lygio lygio recenzuojamų leidinių sąrašą. Viena iš šių publikacijų yra paskelbta 4-ojo lygio žurnale International Journal of Research in Marketing Marketing (IF 8.047, AJG - 4), kuris yra tarp 4 geriausių žurnalų pasaulyje marketingo srityje ir vadybos moksle. Justina Gineikienė tapo pirmąja mokslininke iš Lietuvos, publikavusia straispnį šiame moksliniame žurnale!

Prof. dr. Greta Drūteikienė išrinkta geriausia Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto 2022 metų dėstytoja ir taip pat apdovanota VU Rektoriaus premija. G. Drūteikienė įvertinta už inovatyvių dėstymo ir vertinimo būdų taikymą studijų procese, gebėjimą kurti studentų savarankiškam tobulėjimui palankią aplinką, grįžtamojo ryšio teikimą studentams semestro metu, aktyvumą studijų organizavimo veikloje.

Sveikiname VU EVAF bendruomenės nares!