Rinkodaros katedros doktorantai Vaida Kaduškevičiūtė ir Ignas Zimaitis rugsėjo 12-14 d. dalyvavo devintojoje „EMAC Regional“ mokslinėje konferencijoje Prahoje.

V. Kaduškevičiūtė skaitė pranešimą tema „Factors Influencing Webrooming Behaviours“, o I.Zimaitis pristatė „The Mediating Role Of Paranoia On Online Consumer Behaviour“ pranešimą. Abiejų darbų bendraautorius Prof. Dr. Sigitas Urbonavičius džiaugėsi, kad pranešėjai buvo labai šiltai priimti ir sulaukė didelio dalyvių palaikymo.

1975 m. įkurta Europos marketingo akademija (EMAC) buria rinkodaros teorija bei tyrimais besidominčius mokslininkus. Joje šiuo metu yra per 1000 narių iš 57 skirtingų pasaulio šalių.