Projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0121

Projekto tikslas – kelti dr. Jolantos Droždz kompetenciją tarptautinėje mokslinėje konferencijoje.

VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto, Ekonominės politikos katedros asistentė dr. Jolanta Droždz pristatys savo mokslinių tyrimų rezultatus tarptautinėje mokslinėje IISES konferencijoje, kuri yra organizuojama Tarptautinio socialinių ir ekonomikos mokslų instituto (ang. International Institute of Social and Economic Sciences – IISES), 2018 m. gegužės mėn. 15-18 d., Barselonoje, Ispanijoje. Konferencijos metu numatoma skaityti pranešimą tema „Market openness and Lithuanian agrifood trade in the context of changing trade conditions“, užtikrinti tarptautinę žinių sklaidą, dalintis patirtimi, plėsti tarptautinį bendradarbiavimą su kitų šalių mokslininkais.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 09.3.3-LMT-K-712 priemonės „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ veiklos „Mokslininkų, tyrėjų gebėjimų plėtra ir bendradarbiavimo vystymas vykdant mokslinių idėjų mainus, mokslines išvykas iš Lietuvos ir į Lietuvą“ poveiklę „Kompetencijos kėlimas mokslo renginiuose užsienyje“.

Asist. dr. Jolanta Droždz, (8 5) 219 3203,