Džiaugiamės, kad mūsų ilgamečiai partneriai „PwC Lietuva“ steigia „PwC Solvers“ vienkartines stipendijas Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentams! Stipendijos tikslas yra motyvuoti ir skatinti pažangiausius visuomeninėje bei mokslinėje veikloje aktyvius bakalauro studijų studentus.

Vienkartinės stipendijos dydis – 1000 Eur.

Šį pavasarį stipendija bus skiriama iš viso 2 studentams, studijuojantiems Apskaitos ir audito studijų programos 6 semestre.

Kas gali aplikuoti?

Kviečiame aplikuoti Apskaitos ir audito programos 6 semestre studijuojančius studentus, kurių svertinis studijų vidurkis ne žemesnis nei 8 balai ir kurie aktyviai dalyvauja mokslinėje ir (ar) visuomeninėje veikloje.

Kaip dalyvauti atrankoje?

Studentas turi pildyti laisvos formos prašymą dėl dalyvavimo „PwC Solvers“ vardinės stipendijos konkurse VU informacinėje sistemoje ir kaip priedą pridėti užpildytą visuomeninės ir (arba) mokslinės veiklos aprašymą bei motyvacinį laišką su aprašymu kodėl pasirinko ar ketina pasirinkti šią studijų sritį ar studijų specializaciją (šaką), kodėl norėtų tęsti karjerą šioje srityje ar specializacijoje ir kodėl turėtų gauti stipendiją (kokius tikslus studijų srityje ar specializacijoje padėtų pasiekti stipendija).

Iki kada vyksta atranka?

Prašymas su užpildytais priedais VU informacinėje sistemoje teikiamas iki 2024 m. vasario 20 d. (terminas buvo pratęstas iki vasario 26 d. 11:00 val.)

Turi daugiau klausimų?

Visus reikiamus atsakymus gausi susipažinęs su PwC Solvers“ vardinės stipendijos nuostatais arba parašęs el. paštu:

Daugiau informacijos apie PwC Solvers stipendiją rasite čia.