Individualiosios studijos VU EVAF

Nuo 2023 m. įstojusiems studentams yra suteikiama galimybė rinktis studijų dalykus vykdomus ne tik savo programoje, tačiau ir kitose EVAF ar kitų fakultetų programose.

Savo studijų programos plane galite matyti kiek kuriame studijų semestre kreditų yra skirta individualiosioms studijoms.

Individualiosios studijos apima studijų programos siūlomus individualiuosius dalykus, kitų EVAF programų siūlomus dalykus, kitų fakultetų programų siūlomus individualiuosius dalykus, kalbų ugdymo dalykus, BUS dalykus bei gretutines studijas.

Registracija į individualiųjų studijų dalykus vyksta nuo gruodžio 8 d. 19:00 val. iki gruodžio 14 d. 23:59 val.  (registruojantis pavasario semestrui).

Studijų programos siūlomi individualieji dalykai*

Studijuojamos studijų programos siūlomi individualiųjų studijų dalykai:

*siūlomi dalykai gali kisti dėl programų tobulinimo.

VU EVAF siūlomi kitų krypčių (studijų programų) individualieji dalykai*

EVAF siūlomi individualieji dalykai, kuriuos rinktis gali tiek EVAF, tiek kitų fakultetų studentai:

*siūlomi dalykai gali kisti dėl programų tobulinimo.

Visus siūlomus individualiųjų studijų dalykus galite rasti e-studentas aplinkoje VU IS, skiltyje „Registracija“.