Vilniaus universiteto rektorius tradicinėse „Finis anni academici“ iškilmėse pagerbė nusipelniusius akademinės bendruomenės narius, ypatingos padėkos įteiktos mokslininkams už ilgametį vadovaujantį darbą ir dalyvavimą bendruomenės, visuomeninėje ir savanorystės veikloje.

Padėka už ilgametį vadovaujantį darbą skirta VU EVAF prof. Linui Čekanavičiui. Taip pat, padėka už nuoširdų darbą, dalyvavimą bendruomenės, visuomeninėje ir savanorystės veikloje skirta VU EVAF Studijų skyriaus studijų administratorei Adai Gimžauskaitei.

Didžiuojamės VU EVAF bendruomenės nariais!