VU EVAF docentės dr. Aleksandros Lezgovko organizuota ekskursija į Gjensidige Lietuva buvo informatyvi ir įdomi patirtis Verslo ir teisės III kurso studentams. Ekskursija prasidėjo nuo Žmonių ir kultūros departamento vadovės Baltijos šalims Rasos Rakštelienės pranešimo, kuri studentams pristatė draudimo bendrovę. Apie Klientų aptarnavimo skyrių ir efektyvaus bendravimo su klientais svarbą kalbėjo Smulkaus verslo pardavimų skyriaus vadovė Evelina Nedzveckytė.

Apsilankymo metu, studentai turėjo galimybę iš Edgaro Morozo, Teises grupės vyresniojo teisininko, sužinoti apie teisinius draudimo sektoriaus aspektus. Simonas Lukoševičius, Turto žalų vyresnysis ekspertas, pateikė įžvalgų apie žalų reguliavimo ypatumus, o Mantvydas Būta, Transporto draudimo produktų vadovas Baltijos šalims, aptarė rizikos valdymo svarbą draudime.

Ryškiausias ekskursijos akcentas - dirbtuvės apie BDAR ir dirbtinio intelekto reguliavimą, kurias vedė Produktų ir kainodaros analizės grupės vadovas Jonas Vitkauskas. Viktorina apie BDAR ir dirbtinio intelekto reglamentus buvo smagus ir interaktyvus būdas studentams pasitikrinti savo žinias ir daugiau sužinoti apie šias svarbias temas.

Studentai užėmė visas prizines vietas ir gavo apdovanojimus: pirmą vietą užėmė Rokas Maželis, antrą vietą - Arminas Šimkus, o trečią vietą - Ema Mačiulskytė.

Visiems ši ekskursija buvo naudinga ir informatyvi, suteikianti galimybę pamatyti, kaip veikia draudimo bendrovė iš vidaus ir suprasti skirtingas pozicijas bei jų darbo specifikas.

weeb