Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas (VU EVAF) pristato savo neliečiamojo kapitalo subfondą ir kviečia visuomenę, fakulteto partnerius ir draugus bei Alumni bendruomenę prisidėti prie naujos kartos ekonomikos ir vadybos profesionalų ugdymo bei inovacijų ir verslumo kūrimo.

VU EVAF neliečiamojo kapitalo subfondas – tai tvarus paramos administravimo modelis, kuomet gauta parama ne išleidžiama, bet sumaniai investuojama į įvairias turto klases, o uždirbta investicijų grąžą skiriama fakulteto reikmėms.

VU fondo investavimo strategija remiasi pasiteisinusia tarptautine praktika: plačiai diversifikuotas portfelis, rizikos valdymas ir išskaidymas, investavimas globalioje rinkoje. Subfondo kapitalas investuojamas kartu su pagrindinio fondo kapitalu. VU EVAF išmokos dydžiui apskaičiuoti taikomas 2,5% (arba individualiai sutartas) paskirstymo rodiklis. Išmoką viršijanti investicijų prieaugio dalis reinvestuojama.

Dalį investicijų grąžos reinvestuojant, metams bėgant subfondo vertė augs eksponentiškai. Susipažinkite su žemiau pateikta simuliacija, kaip per ateinančius 100 metų augs 100 tūkst. Eur vertės pradinis kapitalas ir kokią grąžą tai generuos fakultetui.

Subfondo investicijų grąža bus naudojama trimis kryptimis: pasaulinio lygio akademinio personalo pakvietimui, talentingiausių studentų pritraukimui bei fakulteto infrastruktūros gerinimui.

Greitai ir lengvai skirkite paramą internetu, skleiskite žinią bendruomenėje. Prisidėkite prie naujos kartos ekonomikos ir vadybos profesionalų ugdymo bei inovacijų ir verslumo kūrimo. Tai mūsų visų ateitis!

Daugiau informacijos: https://vuf.lt/subfondai/evaf/