VU EVAF pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB „Enodo“ veikiančia kaip „Workofo“, dėl praktikos vietų teikimo Vadybos, Verslo informacinių sistemų, Globalios rinkodaros,     Strateginio informacinių sistemų valdymo, Verslo procesų valdymo ir Verslo vystymo studijų programų studentams. Fakultetas nuolat plečia bendradarbiavimo sutarčių tinklą, gerindama studentų įsiliejimą į darbo rinką dar studijų metu.

„Workofo“ tai įmonė teikianti darbo krūvio prognozavimo, taisyklių valdymo ir darbo jėgos optimizavimo algoritmus. Taip pat, klientų verslo procesų analizės ir optimizuotų grafikų testavimo paslaugas. Įmonė stengiasi teikti ir pritaikyti geriausią darbo jėgos optimizavimo praktiką.