EVAF rinkimų komisija skelbia kandidatų VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Dekano(ės) pareigoms eiti šį sąrašą:
  1. Kandidatė prof. dr. Aida Mačerinskienė
Fakulteto rinkimų komisija informuoja apie šią tolimesnę rinkimų eigą ir terminus:

2022 m. gegužės mėn. 4 d. (trečiadienį) 14.00 val., 707 auditorijoje – kandidato(ės) į EVAF dekano(ės) pareigas programos pristatymas EVAF bendruomenei ir vieši debatai (hibridiniu būdu).

Rinkimų data

2022 m. gegužės mėn. 10 d. (antradienį) 12.30 val., 402 kab. – kandidato(ės) į Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dekano(ės) pareigas prisistatymas ir numatomos veiklos programos pristatymas, einant dekano(ės) pareigas, EVAF Tarybos posėdyje. Diskusija, atsakymai į klausimus kontaktiniu būdu. Rinkimai ir slaptas balsavimas kontaktiniu būdu EVAF Tarybos posėdyje.

EVAF rinkimų komisija