Sausio 19-tąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko jau tradicija tapęs karjeros renginys – 20-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“. Kaip ir kaskart, abiturientams ir jaunesnių klasių mokiniams prisistatė bene visos Lietuvos aukštosios mokyklos bei regiono profesinio mokymo įstaigos.

Mugėje šiais metais – džiugino ne tik rekordinis lankytojų skaičius, bet ir itin didelis moksleivių susidomėjimas studijoms Lietuvoje. VU dėstytojai ir studentai konsultavo Lietuvos moksleivius, atsakė į jiems rūpimus klausimus ir padėjo priimti spendimus dėl kerjeros pasirinkimų.

Mugėje buvo galima išgirsti ir VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto mokslininkės doc. Astos Fominienės pranešimą. Docentė papasakojo, nuo ko pradėti naujo verslo kūrimą.

sad