Kovo 14-15 d. Amasya University (Turkija) įvyko pirmasis KA2 strateginės partnerystės projekto „Digital Transformation in Special Education“ (2023-1-TR01-KA220-SCH-000160579) susitikimas, kuriame dalyvavo septyni projekto partneriai iš Kroatijos, Šiaurės Makedonijos, Nyderlandų, Turkijos ir Lietuvos.

Susitikime, kuriame mūsų fakultetui atstovavo doc. dr. Rasa Paulienė ir prof. dr. Gindrutė Kasnauskienė, buvo parengtas projekto kelių žemėlapis ir pasidalytos užduotys. Sekantis projekto dalyvių susitikimas įvyks birželio 11-12 d. Lietuvoje, Vilniaus universitete.

Daugiau informacijos rasite Amasya universiteto internetinėje svetainėje

IMG 20240320 WA0006