Džiaugiamės galėdami pranešti, jog 2023 m. sausio 20 d., 14.00 val. VAIVA PETRYLĖ gins disertaciją „Export Approach to Country‘s Competitiveness: Evidence from Lithuania“ (Lt: „Šalies konkurencingumas eksporto požiūriu: Lietuvos atvejo studija“) ekonomikos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Gynimas vyks VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete, 402 auditorijoje. Gynimą galima stebėti ir nuotoliniu būdu, nuoroda yra pateikta kvietimo pabaigoje.

Disertacija rengta 2016 – 2022 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Algirdas Miškinis (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Mokslinis konsultantas – doc. dr. Algirdas Bartkus (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Prof. dr. Vincentas Rolandas Giedraitis - tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika - S 004);

Prof. dr. Tomas Baležentis (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika - S 004);

Doc. dr. Viktorija Cohen (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika - S 004);

Doc. dr. Agnė Laužadytė-Tutlienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika - S 004);

Doc. dr. Andriy Stavitskyy (Kijevo Taraso Ševčenkos nacionalinis universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika - S 004).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto ir VU svetainėje adresu: http://www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

Gynimas vyks lietuvių kalba.

Nuoroda į gynimą