Praėję metai Lietuvos startuoliams buvo rekordiniai – nepaisant pandemijos bei geopolitinių iššūkių, skaičiuojama, kad jiems pavyko pritraukti per 420 mln. eurų investicijų (lyginant su ankstesniu rekordu – 170 mln. Eur 2019-aisiais). Ir tai tikrai ne riba!
TechHub Demo Day – tai galimybė išgirsti perspektyviausių TechHub startuolių pitchu‘us. Kartu su profesionalių mentorių ir inovacijų ekspertų pagalba tobulinę savo verslo idėjas, 4 programos ciklo startuoliai jas pristatys patyrusių investuotojų komisijai ir varžysis dėl vertingų prizų.
Išgirskite ne tik inovatyvių, lietuvių kuriamų produktų ir paslaugų idėjas, bet ir ekspertų įžvalgas.
Kūrybiškumo instruktoriaus, reklamos stratego, inovacijų konsultanto, startuolių mentoriaus Jonathan Howard seminarą „The Founder's Journey: How to build and lead an innovative organisation“

Nepraleiskite progos sudalyvauti #TechHub Demo Day #4 renginyje! Renginys skirtas startuoliams, investuotojams ir visiems, besidomintiems verlo vystymo galimybėmis bei inovacijomis. Renginio metu:

• Pažangiausi 4 ciklo pre-akceleratoriaus startuoliai pristatys savo idėjas investuotojams ir kovos dėl vertingų prizų - išvykų į akceleratorius ir komandiruotes ES šalyse
  • Investuotojų ir inovacijų ekspertų komisija dalinsis savo įžvalgomis apie startuolių siūlomus sprendimus.
  • Reklamos ekspertas ir kūrybingumo konsultantas Jonathanas Howardas skaitys pranešimą apie inovatyvios organizacijos kūrimą.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/458465032551749

Kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją MITA Facebook puslapyje vasario 10 d. nuo 16:00 val.