Geriausia 2023 m. Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja išrinkta Apskaitos ir audito katedros dėstytoja dr. Daiva Tamulevičienė.

Dr. Daiva Tamulevičienė VU EVAF dirba nuo 1995 m. Šiuo metu dėstostudijų dalykus bakalauro pakopos studentams: „Apskaitos pagrindai“, „Išlaidų apskaita ir valdymas“,bei veda seminarus, kaip rengti kursinį darbą ir bakalauro baigiamąjį darbą. Docentė vadovauja bakalauro kursiniams ir baigiamiesiems darbams, bakalauro profesinei praktikai,magistro darbams, taip pat vadovauja doktorantams ir juos konsultuoja. D. Tamulevičienė yra Apskaitos ir audito bakalauro studijų programos komiteto pirmininkė.

Dėstytoja yra ne tik patyrusi praktikė, bet ir aktyvi mokslininkė, iki šiol parengusi apie 80 mokslinių publikacijų, dalyvauja mokslinėse konferencijose ir įgyvendina projektus. Dr. D. Tamulevičienė į mokslinius tyrimus įtraukia ir savo vadovaujamus studentus ir kartu su jais rengia mokslines publikacijas.

Studentai labai šiltai atsiliepia tiek apie dėstytojos vedamas paskaitas, aiškų dalyko išdėstymą, tiek apie betarpišką bendravimą, rūpestingumą  ir nuoširdžią šilumą.

Dėkojame mielai Daivai už atsidavimą ir meilę savo darbui ir studentams!