Visų kursų studentus ir alumnus kviečiame drauge paminėti rugsėjo 3 dieną:

14:45 val. renkamės prie LR Seimo rūmų ir nuotaikingai žygiuojame VU Didžiojo kiemelio link, kur 15:30 val. vyks iškilminga studijų metų pradžios ceremonija.

Taip pat primename, kad visi pirmo kurso:

• Bakalauro studentai (lietuvių ir anglų kalbų) susitinka rugsėjo 3 d., 11:00 val. EVAF / JR1
  • Magistro studentai (lietuvių ir anglų kalbų) – rugsėjo 4 d., 17:30 val. EVAF / JR1

Pirmakursius informuojame:

• rugsėjo 3 – 7 d. vyks Vilniaus Universiteto integracijos savaitė #StudentAUK. Pilną renginių programą rasite čia.

Svarbu

• Pirmo kurso bakalaurams paskaitos vyks pagal integracijos savaitės programoje nurodytą tvarkaraštį.
  • Pirmo kurso magistrams – nuo rugsėjo 5 d. pagal tvarkaraštį.