Lietuvos patentinių patikėtinių institutas (PPI) kartu su LR Valstybiniu patentų biuru Pasaulinės intelektinės dienos proga skelbia studentų rašinių konkursą intelektinės nuosavybės tema. Geriausias konkurso darbas bus apdovanotas piniginiu prizu - 500 Eur, taip pat, LR Valstybinis patentų biuras įsteigė specialų prizą bei geriausi darbai bus publikuojami PPI Linkedin paskyroje (dalyvis dalyvaudamas sutinka su šia sąlyga).

Konkurso rašinio apimtis - Linkedin straipsnio dydžio, bet ne daugiau kaip 2500 žodžių, rašinys gali būti paruoštas lietuvių arba anglų kalba.

Galimos temos (galima pasirinkti atskirą smulkesnę potemę):

1. IN ir valstybės paslaptis;
  2. IN ir dirbtinis intelektas (AI);
  3. IN ir tvarumas.

Vertinimo kriterijai: teisinio reglamentavimo supratimas, problematikos atskleidimas, soc. medijai tinkantis rašymo stilius, kalbos taisyklingumas. Vertinimo komisija: PPI Valdybos nariai ir LR VPB atstovas.

Darbus siųsti el. paštu  iki š.m. balandžio 17 d.  Apdovanojimas bus skelbiamas š.m. balandžio 26 d.