Vilniaus universitetas kviečia į jau tradicija tapusias įvadines dienas #StudentAUK, kuriose universiteto pirmakursių laukia smagūs užsiėmimai, diskusijos ir turiningi susitikimai, leisiantys sužinoti viską apie studijas ir gyvenimą universitete.
Šventinę įvadinių dienų #StudentAUK nuotaiką užtikrins gyvai vyksiantys renginiai ir pristatymai, o dalyvauti kviečiami tiek visi VU bendruomenės nariai, tiek Vilniaus miesto gyventojai bei svečiai.

Rugpjūčio 31 d. (13–22 val.) trečią kartą į mokslo metus žengsime lydimi Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) organizuojamo festivalio „Ad astra“. Šiemet įvadinių dienų dalyviai kviečiami pasiklausyti diskusijų, kurios lies ne tik kasdien narpliojamas temas, bet ir tokias, apie kurias kalbėti užmirštame.
VU Kontaktų mugėje turėsite progą susipažinti su VU veikiančiomis studentiškomis organizacijomis, laisvalaikio ir sporto klubais bei viso festivalio metu sudalyvauti įvairiose dirbtuvėse.
VU SA integracijos festivalis „Ad astra“ vyks VU Didžiajame, M. K. Sarbievijaus, Mikalojaus Daukšos, Observatorijos ir Adomo Mickevičiaus kiemuose (Universiteto g. 3, Vilnius).
Norint dalyvauti VU SA integracijos festivalyje „Ad astra“ būtina registracija: bit.ly/3CvRsen

Rugsėjo 1 d. 9.30 val. naujus mokslo metus pradėsime tradicine vėliavos pakėlimo ceremonija VU Bibliotekos kieme, o nuo 15.00 val. visi kviečiami dalyvauti tradicinėje VU bendruomenės eisenoje Gedimino prospektu, nuo Seimo rūmų iki VU Didžiojo kiemo. Čia skambės VU vadovų ir svečių sveikinimai, pirmakursių priesaika ir oficialiai bus paskelbta naujų studijų metų pradžia.

Rugsėjo 2-9 dienomis pirmakursiai turės galimybę dalyvauti renginiuose, skirtuose ypatingai svarbioms temoms - Studijų, Informacijos, Emocinė gerovės, Saviraiškos, Alma mater istorijos. Šiuos renginius organizuoja VU Biblioteka, Studentų paslaugų ir karjeros skyrius, VU Kultūros centras, VU Sveikatos ir Sporto centras, VU Savanorių centras, Konsultavimo ir mokymų centras, VU muziejus.

Daugiau informacijos: www.studentauk.vu.lt