Registracija jau prasidėjo! VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete net penkiolika paskaitų gyvai ir nuotoliniu būdu – spalio 24-28 dienomis kviesime išbandyti VU studento kėdę jau tradiciniame renginyje „Studentas vienai dienai“.
„Studento vienai dienai“ dalyviai gali rinktis iš 15 VU fakultetų, kurių studentais norėtų tapti. Dvi dienas vyksiančiame renginyje užsiregistravę moksleiviai dalyvaus seminaruose, paskaitose ir specialiuose užsiėmimuose, kurie suteiks unikalią patirtį ir leis trumpam tapti VU studentais.
Studento vietoje atsidūręs moksleivis gali ne tik susipažinti su VU ar pasirinktu fakultetu, jo dėstytojais, bet ir išbandyti savo jėgas konkrečioje studijų programoje bei rasti atsakymą į sau rūpimus klausimus dėl studijų pasirinkimo.