Sumanioji praktika (angl. smart internship) yra įmonių paskelbtų realių problemų (angl. case) sprendimas tarpdisciplininėje 5-7 asmenų komandoje, visą procesą palydint praktikos vadovui Universitete ir praktikos mentoriui praktikos organizacijoje. Studentai gali registruotis sumaniąją praktiką atlikti tiek kaip savanorišką (papildomą) praktiką, tiek kaip profesinę studijų praktiką. Žyma apie sumaniosios praktikos atlikimą įrašoma į studento diplomo priedėlį, o taip pat kiekvienam studentui įteikiamas sumaniosios praktikos atlikimo setifikatas su praktikos vadovų atsiliepimais.

Plačiau apie praktiką.

Registracija sumaniajai praktikai.